گروه صنایع معدنی فولاد
 
۴ شرکت فولادسازی کشور در اندیمشک سرمایه‌گذاری می‌کنند
گروه صنایع معدنی >فولاد - رئیس سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران با اشاره به ویژگی‌های فولاد اندیمشک گفت: ۴ شرکت فولادی کشور برای احداث فولاد اندیمشک سرمایه گذاری کرده‌اند.
 
به گزارش ماین نیوز، خداداد غریب پور در آئین کلنگ زنی فولاد اندیمشک، اظهار داشت: فولاد اندیمشک در کم‌تر از دو سال به بهره برداری می‌رسد و برنامه ریزی‌های صورت گرفته برای بهره برداری از طرح فولاد اندیمشک در کم‌ترین زمان ممکن است.

وی با اشاره به سرمایه گذاری مشترک 4 شرکت فولادی کشور برای احداث فولاد اندیمشک، گفت: فولاد مبارکه اصفهان، چادر ملو، فولاد خوزستان، کل گهر سرمایه گذاران اجرای طرح فولاد اندیمشک هستند.

رئیس سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران با اشاره به ویژگی‌های فولاد اندیمشک، عنوان کرد: ایمیدرو برای توسعه صنعت فولاد سازی کشور تلاش و برنامه ریزی کرده است و با اقدامات صورت گرفته، زمینه برای توسعه و شکوفایی این صنعت در کشور فراهم شده است.

غریب پور با اشاره به این طرح فولاد اندیمشک بدون سرمایه گذاری دولت تکمیل و به بهره برداری می‌رسد، افزود: طرح احداث فولاد اندیمشک یک خبر خوب برای استان خوزستان پیش از ماه مبارک رمضان و پس از سیلاب اخیر است.

وی با اشاره به لزوم اجرا و تحقق شعار سال، سرمایه گذاری مشترک و استفاده از ظرفیت‌های داخلی را برای توسعه تولید کشور و مبارزه با تحریم اقتصادی ضروری دانست و بیان کرد: ایران برای پیشرفت خود به سرمایه گذاری در حوزه تولید نیازمند است.

رئیس سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران با اشاره به اجرای طرح کک سازی اروند، ادامه داد: این طرح نیز با هدف تکمیل الکترود گرافیکی اردکان تکمیل و به بهره برداری می‌رسد.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۰
کد مطلب: 46538
 
مرجع : خبرگزاری تسنيم