گروه معادن سنگ و مصالح ساختمانی
 
عملیات اجرایی طرح تولید کاغذ از سنگ الیگودرز آغاز می‌شود
گروه معادن >سنگ و مصالح ساختمانی - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: عملیات اجرایی طرح تولید کاغذ از سنگ الیگودرز فردا با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت آغاز می‌شود.
 
به گزارش ماین نیوز، محمدرضا صفی خانی صبح امروز در جمع خبرنگاران بابیان اینکه فردا وزیر صنعت، معدن و تجارت به لرستان سفر می‌کند اظهار داشت: هدف اصلی این سفر بازدید و بررسی وضعیت واحدهای صنعتی، معدنی و صنفی آسیب‌دیده از سیل اخیر است.

وی افزود: شرکت در جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی و همچنین ستاد تسهیل و رفع موانع تولید از برنامه‌های وزیر صنعت، معدن و تجارت در لرستان است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان عنوان کرد: هم‌زمان با سفر مقام عالی وزارت صمت به لرستان عملیات اجرایی طرح تولید کاغذ از سنگ الیگودرز آغاز می‌شود؛ ظرفیت سالانه این طرح در فاز اول 8 تا 10 هزار تن کاغذ بوده که برای 63 نفر فرصت شغلی ایجاد می‌کند.

وی بابیان اینکه حجم سرمایه‌گذاری طرح بالغ‌بر 600 میلیارد ریال است که با مشارکت ایمیدرو اجرایی خواهد شد تصریح کرد: وزیر صنعت، معدن و تجارت طی این سفر از مناطق سیل‌زده استان و همچنین برخی از واحدهای صنعتی بازدید خواهد کرد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۵
کد مطلب: 46478
 
مرجع : خبرگزاری تسنيم