گروه صنایع معدنی فولاد
 
حسابرسی نشده منتشر شد؛
مروری بر پرتفوی فروردین ماه "میدکو"
گروه صنایع معدنی >فولاد - بازار شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ فروردین ماه ۱۳۹۸، خریدار و فروشنده هیچ سهام بورسی نبود و ارزش بازار "میدکو" به ۱۱۰ میلیارد و ۷۹۰ میلیون ریال رسید.
 
به گزارش ماین نیوز، شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه با سرمایه ۲۹ هزار میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ فروردین ۹۸ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ فروردین سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۸۹ میلیارد و ۳۷۴ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۸۴ میلیارد و ۱۳۹ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این تغییری نکرد. ارزش بازار شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه با افزایش ۲۶ میلیارد و ۶۵۱ میلیون ریال معادل ۱۱۰ میلیارد و ۷۹۰ میلیون ریال محاسبه شد.

شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه دوره یک ماهه منتهی به فروردین ماه خریدار یا فروشنده سهام هیچ شرکت بورسی نبود
تاریخ انتشار : شنبه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۳
کد مطلب: 46441
 
مرجع : بازار سرمایه