عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی:

اقدامات مؤثر صندوق بازنشستگی مس جای قدردانی دارد

3 ارديبهشت 1398 ساعت 7:14

«شهباز حسن‌پور» در بازدید سرزده از صندوق بازنشستگی شرکت مس گفت: اقدامات مفید و مؤثر مدیریت صندوق به‌وی‍ژه خرید سهام شرکت مس (متعلق به بانک تجارت) که در راستای تثبیت شرایط صندوق انجام شده است جای قدردانی و تشکر وی‍ژه دارد.


به گزارش ماین نیوز به نقل از مس پرس، حسن‌پور نماینده مردم سیرجان و عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از حمایت مدیرعامل و اعضاء هیأت‌مدیره شرکت مس از مؤسسه صندوق بازنشستگی اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی آمادگی هرگونه حمایت از فعالیت‌های اقتصادی، توسعه‌ای و تولیدی مطابق فرمایش مقام معظم رهبری در سال رونق تولید است.

در ادامه این دیدار، سید «حجت ا... موسوی» مدیرعامل مؤسسه گزارشی از اقدامات انجام شده طی دو سال گذشته را ارائه داد و گفت: در سال گذشته با حمایت مدیریت ارشد شرکت مس و تأکید بر ایجاد رفاه و آرامش بیشتر برای بازنشستگان شرکت مس اقدام به خریداری سهام شرکت مس متعلق به بانک تجارت کردیم.

وی افزود: علاوه بر این، در سال گذشته با نظارت شدید بر برنامه‌های شرکت‌های تابعه به دنبال کاهش هزینه‌ها بودیم تا سودآوری صندوق افزایش پیدا کند.

موسوی با بیان این‌که در سال 97 حقوق بازنشستگان شرکت مس بدون هیچ‌گونه تأخیری پرداخت شد اظهار داشت: امیدوارم اقدامات مؤثر فوق موجبات آرامش و آسایش بازنشستگان عزیز و ثبات صندوق بازنشستگی را فراهم کند.


منبع: مس پرس


کد مطلب: 46408

آدرس مطلب: http://www.minews.ir/fa/doc/news/46408/اقدامات-مؤثر-صندوق-بازنشستگی-مس-جای-قدردانی

ماین نیوز
  http://www.minews.ir