گروه صنایع معدنی فولاد
 
ذوب آهن اصفهان پیشگام در یاری به هموطنان آسیب دیده در سیل
گروه صنایع معدنی >فولاد - در پی بارندگی های اخیر و مختل شدن زندگی برخی از مردم سیل زده استان های لرستان ، گلستان و خوزستان ،گروه های جهادی فولادمردان ذوب آهن اصفهان متشکل از حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان،روابط عمومی و متخصصین معاونت بهره برداری از همان روزهای اول این بحران ، به یاری هموطنان سیل زده شتافتند.
 
به گزارش ماین نیوز، علیرضا امیری مدیر روابط عمومی ذوب آهن اصفهان ، با اعلام این مطلب ، گفت : این گروه های جهادی در استان گلستان با داشتن تجهیزات ویژه که با مساعدت مدیریت آبرسانی تامین گردید به تخلیه سیلاب و گل و لای از منازل مردم روستاهای چن سولی،تازه آباد،سد لر و یامپی پرداخت و مسیرهای تردد بازگشایی شد.روند کمک رسانی تا زمان اعلام پایان امداد ادامه خواهد داشت.

وی گفت : فولادمردان خط اول جبهه صنعت ایران ، در استان لرستان نیز در پی توصیه رهبر معظم انقلاب برای کمک رسانی به سیل‌زدگان، گروه جهادی فولادمردان ذوب آهن اصفهان در کنار مردم ، اداره اصناف ،کمیته امداد و بسیج سازندگی ناحیه مقاومت شهرستان لنجان پس از بازگشت از استان گلستان به یاری مردم سیل‌زده لرستان شتافت.

امیری تصریح کرد : اعزام متخصصین، تجهیزات و مکانیزم‌های راه‌سازی، کف‌کش و لجن‌کش و پشتیبانی تامین بسته های غذایی (شامل برنج، روغن، کنسروهای ماهی و لوبیا، ماکارانی، سویا، مربا و ۱۰۰۰ قرص نان)، پودر رخت‌شویی، صابون و پتو و تامین کامیون،کامیونت و خودروی سواری از اقدامات اولیه این گروه جهادی برای امداد به مناطق سیل‌زده می باشد.

وی با اشاره به کمک های موثر ذوب آهن اصفهان درجهت حمایت از همکاران سیل زده ، یادآور شد : همکاران ذوب آهنی کمک های غیر نقدی خود را در ترمینال آزادگان و مجموعه اداری شفق تحویل دادند ، و همچنین جهت کمک های نقدی نیز ، فرم های کسر از حقوق که توسط روابط عمومی شرکت تهیه شده بود در اختیار پرسنل قرار گرفت .

همچنین کمک های مردم شریف فولادشهر در حسینیه آیت الله بروجردی به همت مرکز بسیج مقاومت این شهر جمع آوری وبا کمک و همکاری ذوب آهن اصفهان به مناطق سیل زده ارسال گردید .
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۰۹
کد مطلب: 46277