گروه معادن سنگ آهن
 
سودسازی ۹۸۲ ریالی به ازای هر سهم
رشد 60درصدی میانگین نرخ فروش
گروه معادن >سنگ آهن - با توجه به ادامه روند رشد نرخ‌های فروش در ماه‌های اخیر، به نظر می‌رسد که در صورت تحقق مقادیر فروش در سال جاری همانند سال گذشته، شاهد رشد سود خالص شرکت تا سطوح 1.600 تا 1.800 ریال به ازای هر سهم باشیم.
 
به گزارش ماین نیوز، شرکت سنگ آهن گهر زمین در سال مالی منتهی به پایان آذر ماه 1397، موفق به کسب سود خالص 12 هزار میلیارد ریالی شده که درآمدهای عملیاتی شرکت در این سال ، رشد بیش از 104 درصدی را نسبت به سال قبل نشان می‌دهد.

افزایش 25 درصدی مقادیر فروش و همچنین رشد 60 درصدی میانگین نرخ‌های فروش محصولات شرکت در این سال، منجر به رشد دوبرابری درامدهای عملیاتی شرکت و ثبت مبلغ 31 هزار و 143 میلیارد ریال فروش در سال مالی قبل شرکت شده است.


با توجه به ادامه روند رشد نرخ‌های فروش در ماه‌های اخیر، به نظر می‌رسد که در صورت تحقق مقادیر فروش در سال جاری همانند سال گذشته، شاهد رشد سود خالص شرکت تا سطوح 1.600 تا 1.800 ریال به ازای هر سهم باشیم.

لازم به ذکر است، مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت در تاریخ 31 فروردین ماه برگزار خواهد شد و انتظار می‌رود بیش از 70 درصد از سود خالص کسب شده، به صورت سود تقسیمی میان سهامداران شرکت توزیع شود.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۰۶
کد مطلب: 46276
 
مرجع : سايت خبری بورس نیوز