گروه معادن
 
برگزاری مجمع عمومی فوق العاده “ومعادن”
گروه معادن - در مجمع فوق‌العاده شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات که صبح روز گذشته برگزار شد افزایش سرمایه ۱۸ درصدی این شرکت مورد موافقت قرار گرفت.
 
به گزارش ماین نیوز، مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات روز گذشته در محل سالن تلاش وزارت کار با حضور سهامداران این شرکت برگزار شد.

در این مجمع افزایش ۱۸ درصدی سهام شرکت به تصویب رسید.

به این ترتیب سرمایه “ومعادن” از ۳۴,۱۱۸,۳۸۹ میلیون ریال به ۴۰,۳۰۰,۰۰۰ میلیون ریال افزایش خواهد یافت.

مدیر عامل این هلدینگ‌بزرگ معدنی ضمن گزارشی که در مجمع ارائه داد دلیل این تصمیم را حضور در افزایش سرمایه شرکت‌های گروه و پیشبرد طرح‌های توسعه عنوان کرد.

دکتر عصاری افزود:این شرکت یکی از موفق‌ترین شرکت های پر بازده بورس در سال ۹۷ بود ومیانگین حجم معاملاتی سهام شرکت در بورس روزانه ۱۵ میلیون سهم بوده است که میزان قابل توجهی است.

شرکتهای سرمایه‌پذیر گروه افزایش فروش خوبی داشته‌اند در نتیجه پیش بینی می‌شود EPS و سود امسال شرکت وضعیت خوب وبسیار بهتر از سال گذشته داشته باشد.

مدیرعامل سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات تاکید کرد: گروه ومعادن با پروژه‌های خود زنده و پویا است و در شرایط فعلی نسبت به سایر شرکتها در زمینه پیشبرد طرح‌های توسعه موفق‌تر بوده ایم.

عصاری از مصوبه اخیر هیات عامل ایمیدرو برای تحویل بارکو به گروه «ومعادن »جهت توسعه فعالیت‌های این گروه در بخش حمل و نقل خبر داد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۵۳
کد مطلب: 46275
 
مرجع : رادیو سهام