گروه معادن سنگ آهن
 
گل گهر سیرجان ۲۴ میلیارد تومان به سیل زدگان کشور کمک کرد
گروه معادن >سنگ آهن - مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر سیرجان از اختصاص مبلغ 24 میلیارد تومان از سوی این شرکت و شرکت های زیر مجموعه آن جهت کمک به سیل زدگان کشور خبر داد.
 
به گزارش ماین نیوز، ناصر تقی زاده با تاکید بر مساعدت و کمک همه جانبه این شرکت به هموطنان آسیب دیده در حادثه سیل اخیر گفت: پیرو نشست های تشکیل شده در استانداری کرمان و سازمان ایمیدرو مبلع 24 میلیارد تومان جهت کمک های همه جانبه به آسیب دیدگان سیل اخیر در کشور اختصاص داده شده است.

وی ادامه داد: از این مبلغ 14 میلیارد تومان توسط سازمان ایمیدرو و 10 میلیارد تومان آن نیز به استانداری کرمان به عنوان معین استان خوزستان تخصیص داده می شود.

مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر سیرجان افزود: مبلغ 12 میلیارد تومان توسط شرکت معدنی و صنعتی گل گهر،6 میلیارد تومان توسط شرکت سنگ آهن گهر زمین، سه میلیارد تومان توسط شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر ، 2 میلیارد تومان توسط شرکت جهان فولاد سیرجان و یک میلیارد تومان نیز از طریق شرکت سرمایه گذاری گل گهر سیرجان پرداخت خواهد شد.

وی اضافه کرد: علاوه بر کمک های نقدی تعداد 14 دستگاه ماشین آلات سنگین نیز از طرف شرکت اطلس عمران گل گهر برای کمک به سیل زگان ارسال و در منطقه حمیدیه خوزستان مستقر شده است.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۸
کد مطلب: 46249
 
مرجع : خبرگزاری ايرنا