گروه صنایع معدنی فولاد
 
تولید ایمن، پایدار و اقتصادی شعار فولاد مبارکه در سال ۹۸ است
گروه صنایع معدنی >فولاد - مدیرعامل مجتمع فولاد مبارکه اصفهان تولید ایمن، پایدار و اقتصادی را شعار این شرکت در سال 98 عنوان کرد و گفت: کارکنان شرکت با اینگونه واژه‌ها آشنایی کامل دارند و برای تحقق این شعارها تلاش می کنند.
 
به گزارش ماین نیوز، حمید رضا عظیمیان روز سه شنبه در گردهمایی مدیریت و کارکنان شرکت با ارائه گزارشی از عملکرد نواحی مختلف این شرکت اظهار داشت: با تلاش کارکنان واحد گندله ‌سازی میزان تولید در این بخش با 2 درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال قبل به هفت میلیون و 460 هزار تن رسید.

وی ادامه داد : کارکنان نورد گرم این شرکت و مجتمع فولاد سبا موفق به تولید 6 میلیون و 365 هزار تن کلاف گرم شدند.
مدیرعامل مجتمع فولاد مبارکه افزود: یک‌ میلیون و 555 هزار تن محصولات سرد نیز در بخش محصولات سرد و پوشش ‌دار با تلاش کارکنان تا پایان سال تولید شد.

وی برنامه تولید محصولات پوشش ‌دار این شرکت را 279 هزار تن اعلام کرد و گفت: 293 هزار تن انواع محصولات پوشش‌ دار تا پایان سال گذشته محقق شد.

عظیمیان خاطرنشان کرد: کارکنان بخش‌های احیا مستقیم و فولادسازی و ریخته‌ گری مداوم شرکت به رغم همه محدودیت‌ها، توانستند آهن اسفنجی موردنیاز کوره‌های قوس الکتریکی و تختال موردنیاز ناحیه نورد گرم را تأمین کنند.

وی افزایش بهره ‌وری نیروی انسانی، تولید 9 گرید جدید فولادی، طراحی، ساخت و راه‌اندازی لوپرهیدرولیکی قفسه F4 نورد گرم، راه‌اندازی و بهره ‌برداری از سیستم جمع ‌آوری و انتقال پساب‌های شهری، بهره ‌برداری از طرح‌های توسعۀ زیر سقف مجتمع فولاد سبا و دستیابی به رکورد تحویل پنج میلیون و 800 هزار تن محصول در بازار داخل را از مهم ‌ترین دستاوردهای این شرکت در سال 97 عنوان کرد.

مدیرعامل فولاد مبارکه همچنین بیان کرد: افزایش سرمایه شرکت ازهفت هزار و 500 به 13هزار میلیارد تومان، پرداخت یک میلیارد و 179 میلیون تومان از مطالبات سود سهامداران در موعد قانونی و دستیابی به سطح زرین جایزۀ بنیاد مدیریت کیفیت اروپا از دیگر دستاوردهای این شرکت در سال 97 بوده است.

وی دستاوردهای شرکت در سال 97 را مرهون تلاش، همدلی و همت جمعی همۀ مدیران و کارکنان شرکت دانست و تصریح کرد: فولاد مبارکه بر آن است تا با کمک سازندگان داخلی، بخش بیشتری از تجهیزات موردنیاز این صنعت را بومی ‌سازی کند.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۰
کد مطلب: 46234
 
مرجع : خبرگزاری ايرنا