گروه معادن
 
حضور موثر بخش معادن استان مازندران برای کمک رسانی در حادثه سیل اخیر
گروه معادن - معادن استان مازندران در حادثه سیل اخیر حضوری چشمگیر و اثر بخش داشته اند.
 
به گزارش ماین نیوز، محمد محمد پور عمران رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اعلام این خبر افزود: در پی حادثه سیل اخیر در استان مازندران و دستور ویژه وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت به اینجانب مبنی بر بکارگیری کلیه امکانات، ضمن حضور تمام وقت در مناطق حادثه دیده و رصد مشکلات پیش آمده تصمیمات و اقدامات قابل توجهی از سوی بخش های مختلف زیر مجموعه صنعت، معدن و تجارت استان مازندران در این زمینه به عمل آمده است.

محمدپور گفت: از همان ساعات اولیه وقوع سیل در مازندران سازمان صنعت، معدن و تجارت با بسیج امکانات درون سازمانی و تشکل های زیر مجموعه در تمامی نقاط حادثه دیده و جهت رفع مشکلات بوجود آمده مبادرت به تصمیمات و اقداماتی با هماهنگی کامل با وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت و استانداری مازندران نموده است.

او یکی از اقدامات انجام شده را استفاده از ماشین آلات مرتبط با حوزه معادن در جهت بازگشایی معابر و جاده های حادثه دیده اعلام و تصریح کرد: بازگشایی معابر و راه های شریانی و فرعی استان همانند بلده، هراز، کیاسر، برخی نقاط جاده فیروزکوه و شهرستان نکا از جمله اقدامات در این حوزه بوده است.

وی افزود: با کمک و حمایت های دکتر سرقینی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور معادن و صنایع معدنی هماهنگی های لازم در جهت تامین مصالح و مواد معدنی برای ایجاد راه های موقت جاده های آسیب دیده انجام شده است.

وی در پایان یادآور شد: در برهه فعلی از مرحله اصلی بحران عبور کرده و برنامه ریزی لازم برای جبران خسارت و رفع خرابی ها صورت گرفته است و تمام تلاش خود را برای بازسازی و حل هر چه زودتر مشکلات مردم بکار می گیریم.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۶
کد مطلب: 46184
 
مرجع : شاتا