گروه صنایع معدنی فولاد
 
معاون منابع انسانی فولاد هرمزگان
سرمایه‌گذاری در نیروی انسانی هزینه نیست
باشگاه مدرسین فولاد هرمزگان راه‌اندازی شد
گروه صنایع معدنی >فولاد - معاون منابع انسانی فولاد هرمزگان گفت: نیروی انسانی یکی از مهم‌ترین سرمایه‌های هر سازمان محسوب می‌شود و سرمایه‌گذاری در این زمینه، هزینه نیست؛ بلکه هر سازمانی اهداف خود را با سرمایه‌گذاری روی منابع انسانی محقق می‌کند.
 
به گزارش ماین نیوز، زنگنه پور از راه‌اندازی باشگاه مدرسین داخلی در شرکت فولاد هرمزگان خبر داد، گفت: آموزش به عنوان رکن اساسی و مهم در افزایش سطح مهارت و دانش کارکنان است. بنابراین در شرکت فولاد هرمزگان، باشگاه مدرسین داخلی راه‌اندازی شده است که مدرسین آن از کارکنان شرکت هستند.

وی ادامه داد: در بحث آموزش سعی شده با افزایش سطح مهارت و دانش کارکنان، مشکلات و مسائلی موجود را با تشکیل تیم‌های کاری و ترویج کارهای گروهی مرتفع شود. خوشبختانه کسب رکورد در زمینه کمیت وکیفیت تولید و... حاکی از کار گروهی است.

معاون منابع انسانی شرکت فولاد هرمزگان، از شرایط مناسب بیمه خدمات تکمیلی و درمان کارکنان در سال 97 خبر داد و افزود: در بحث تسهیلات رفاهی و امکانات ورزشی سعی شده برای تمامی کارکنان و خانواده آنها تسهیلاتی ایجاد شود؛ در این راستا قراردادهایی با مراکز تفریحی و ورزشی امضا شده است.

زنگنه پور با اشاره به تدوین نظام انتصاب و ارتقاء در شرکت فولاد هرمزگان داد و گفت: از این طریق کارکنان بر اساس میزان شایستگی، ارتقاء پیدا می‌کنند. این امر به میزان توانمندی و اشتیاق شغلی کارکنان کمک خواهد کرد.

وی با اشاره به پرداخت به موقع حقوق و مزایا و ثبات شغلی کارکنان فولاد هرمزگان، اظهار کرد: سعی شده تا حد امکان برای نیروهای پیمانکار نیز شرایط و تسهیلاتی مناسبی فراهم شود.

معاون منابع انسانی شرکت فولاد هرمزگان، ارتباطات را خون جاری در رگ‌های هر سازمانی دانست و افزود: برای حفظ نیروی انسانی و ارتقای آن، سعی شده یک نظام ارتباطی و گفت‌وگوی سازمانی ایجاد شود؛ زیرا با این ارتباطات، علاوه بر اطلاع رسانی، می توان بازخوردهای لازم را از کارکنان دریافت کرد.

زنگنه پور ادامه داد: در راستای این ارتباطات، در سال 96 و 97 طرح نظرسنجی از کارکنان برگزار شد تا از این طریق نقاط قابل بهبود و انتظارات کارکنان استخراج شود تا با همسو کردن اهداف فردی با اهداف سازمانی، قله‌های بیشتری فتح شود.

وی افزود: در طرح نظرسنجی سال 97، مشارکت 94 درصدی را شاهد بودیم که نسبت به سال قبل 20 درصد رشد داشته است. این امر بیانگر پاسخ مثبت به نیاز و انتظارات کارکنان است.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۶
کد مطلب: 46108
 
مرجع : خبرگزاری ایلنا