گروه معادن زغال‌سنگ
 
۱۰۰ میلیارد تومان بدهی مالیاتی شرکت زغالسنگ کرمان تهاتر شد
گروه معادن >زغال‌سنگ - مدیرعامل شرکت زغالسنگ کرمان با اشاره به اینکه ۱۰۰ میلیارد تومان بدهی مالیاتی شرکت زغالسنگ کرمان تهاتر شده است گفت: در سال ۹۸ قصد تجهیز معادن قبلی و راه‌اندازی محدوده‌های جدید معدنی در شرکت را داریم که ۳۰ درصد تولید زغالسنگ کرمان را افزایش می‌دهد.
 
به گزارش ماین نیوز، سامان مرتاض ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه شهر کرمان با بیان اینکه 3 هزار و 200 نفر پرسنل در شرکت زغالسنگ کرمان کار می‌کنند اظهار داشت: سازمان تامین اجتماعی و افراد حقیق و حقوقی حساب‌های شرکت زغالسنگ کرمان را در زمان تحویل شرکت به بنده مسدود کرده بودند.

وی با اشاره به اینکه امروز با همکاری تمامی کارکنان اقدامات خوبی در این مجموعه انجام شده است عنوان کرد: در حال حاضر حقوق پرسنل شرکت زغالسنگ کرمان به‌روز بوده و توزیع شیر در بین کارگران معادن زغالسنگ کرمان مجدد برقرار شده است.

مدیرعامل شرکت زغالسنگ کرمان با بیان اینکه تمام پروانه‌های بهره‌برداری معادن شرکت زغالسنگ کرمان تمدید و پنج محدوده معدنی جدید با ذخیره معدنی 50 میلیون تن زغالسنگ به شرکت اضافه شده و 8 درصد تولید کنستانتره در شرکت افزایش پیدا کرده است.

وی با اشاره به اینکه بخش اعظم بدهی مالیاتی شرکت زغالسنگ که حدود 100 میلیارد تومان بود تهاتر شده و املاک با ارزش 17 میلیارد تومانی که از ید شرکت خارج شده بود با پیگیری‌های زیاد دوباره به شرکت برگشته است بیان کرد: از سیاسی‌کاری در شرکت زغالسنگ با جدیت پرهیز کردیم و دلیل موفقیت شرکت نیز عدم سیاسی‌کاری و همت کارگران پرتلاش ما بوده است.

مرتاض با بیان اینکه در سال 98 قصد تجهیز معادن قبلی و راه‌اندازی طرح‌های جدید و محدوده‌های جدید معدنی در شرکت را داریم گفت: برای فعالیت بیشتر دست یاری به سمت تمام مدیران استان دراز می‌کنیم و قصد داریم 30 درصد تولید زغالسنگ کرمان را افزایش داده و 400 نفر نیروی جدید را به‌کارگیری کنیم.

وی با اشاره به اینکه افزایش قیمت زغالسنگ در سال جاری یکی از موفقیت‌های بسیار خوب ما بود افزود: از مدیران استان تقاضا دارم بدون در نظر گرفتن جناح سیاسی به افراد کارها را واگذار کنند و نتیجه خوب آن را ببینند چرا که در سیاسی‌کاری هیچ نتیجه‌ای نیست و تنها مردم ضرر می‌کنند.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۹
کد مطلب: 46089
 
مرجع : خبرگزاری تسنيم