گروه معادن ساير حوزه ها
 
جزئیات پیگیری راه اندازی فسفات چرام در دیدار هاشمی و استاندار با معاون وزیر صنعت
گروه معادن >ساير حوزه ها - عدل هاشمی پور و استاندار با معاون وزیر صمت و مدیرعامل شرکت ایمیدرو جهت تسریع در ایجاد کارخانه فسفات چرام دیدار کردند.
 
به گزارش ماین نیوز، عدل هاشمی پور و استاندار با معاون وزیر صمت و مدیرعامل شرکت ایمیدرو جهت تسریع در ایجاد کارخانه فسفات چرام دیدار کردند.

 نماینده کهگیلویه بزرگ در این نشست رفع هرچه سریع تر موانع موجود را خواستار شد و ایجاد کارخانه فسفات را از اولویت های اصلی و مطالبه جدی مردم شهرستان چرام به ویژه جوانان عنوان کرد و گفت: از همکاری و حمایت معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ایمیدرو قدردانی می کنم و امیدوارم ارسال هرچه سریعتر تجهیزات تکمیلی به صورت ویژه در دستور کار شرکت قرار گیرد.

دکتر غریب پور ضمن اعلام آمادگی به منظور همکاری لازم در ایجاد کارخانه گفت: شرکت تهیه و تولید مواد معدنی موظف است زمان بندی لازم برای کارخانه هیدراته، تجهیز کارگاه، ساختمان سازی و آزمایشگاه را به استانداری و نماینده تحویل دهد.

لازم به ذکر است برطرف کردن معارض، پیگیری و انجام امورات داخلی از قبیل احداث جاده، تأمین آب و برق مورد نیاز طرح توسط مدیران اجرایی استان به عنوان دستور کار جلسه روز شنبه آینده تعیین گردید.

سردار هاشمی پور تلاش ها و زحمات استاندار را شایسته تقدیر دانست و افزود: همکاری مسئولان اجرایی در استان و شهرستان با نگاه ویژه در تأمین امکانات و خدمات دهی مورد انتظار مردم است.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۶
کد مطلب: 46083
 
مرجع : تابناک