گروه صنایع معدنی فولاد
 
فولاد امیرکبیر کاشان به جمع ۵ شرکت "سازمان دانشی برتر ایران" راه یافت
گروه صنایع معدنی >فولاد - در هفتمین دوره جایزه جهانی سازمان دانشی برتر آسیا و با ارزیابی کارشناسان بین المللی جایزه جهانی MAKE، شرکت فولاد امیرکبیر کاشان، موفق به ورود به جمع ۵ شرکت "سازمان دانشی برتر کشور" و به جمع برندهای معتبر جهانی پیوست.
 
به گزارش ماین نیوز، سعید سهراب پور، رییس بنیاد جایزه جهانی سازمان دانشی برتر در ایران در مکاتبه با عزیز قنواتی، مدیرعامل شرکت فولاد امیرکبیر کاشان نوشت: دستیابی به این موفقیت ارزشمند در ابعاد بین المللی، نتیجه تلاش های بدنه مدیریت و کلیه کارکنان محترم آن مجموعه است.

سهراب پور در مکاتبه خود آورده است: جایزه جهانی MAKE در سال آتی با تاکید بیشتر بر نوآوری، برگزار خواهد شد. به همین لحاظ معتبرترین جایزه جهانی در حوزه دانش، نوآوری و خلاقیت و سرمایه های فکری در بین شرکت های چهار قاره جهان می باشد که در سه سطح ملی، قاره ای و جهانی برگزار می شود.

وی در پایان با تقدیر و تبریک این موفقیت آورده است: دانشگاه صنعتی شریف و دفتر بنیاد MAKE در ایران از شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در تهران تجلیل خواهد کرد.

شایان ذکر است شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در گروه فولاد مبارکه اصفهان، ماموریت تولید ورق گالوانیزه و سهم بیست درصدی از تولید این محصول در کشور را دارد که در سال‌های جاری موفق به کسب عناوین ملی و بین المللی فراوانی در بخش های مختلف فرهنگی اجتماعی اقتصادی شده است.

تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۸
کد مطلب: 46055
 
مرجع : می متالز