گروه معادن مس
 
معاون هماهنگی شرکت مس خبر داد
ایجاد بانک اطلاعاتی تأمین‌کنندگان و پیمانکاران شرکت مس
گروه معادن >مس - «مهدی مجدفر» معاون هماهنگی شرکت مس گفت: با همکاری امور بازرگانی در حال تهیه بانک اطلاعاتی تأمین‌کنندگان و پیمانکاران هستیم تا تأمین‌کنندگان و پیمانکاران با توجه به ظرفیت و تخصصشان مورد ارزیابی و شناسایی قرار گیرند.
 
به گزارش ماین نیوز به نقل از مس پرس، مجدفر با اعلام این خبر و با بیان این‌که هم‌اکنون این مأموریت با همکاری همه مجتمع‌ها در حال انجام است گفت: با تهیه این بانک اطلاعاتی می‌توانیم منابع واقعی و باکیفیت و تولیدکنندگان اصلی را شناسایی کنیم.
مجدفر با بیان این‌که در سال جاری روی مفاد قراردادهای شرکت مس بازنگری‌هایی صورت گرفت گفت: در این زمینه مقرر شد در جهت قانونمندتر شدن- با توجه به ترم‌های استاندارد قراردادی- قراردادها مورد تجدیدنظر قرار گیرد که دراین‌ارتباط با همکاری امور آموزش دوره‌های تخصصی برای همکاران ستاد و مجتمع برگزار شد.

وی افزود: همچنین در ارتباط با آئین‌نامه معاملات شرکت، فرایند خرید و معاملات را با توجه به شرایط روز و تورم حاکم در کشور تسهیل کردیم و سرعت انعقاد قراردادها را افزایش دادیم. علاوه بر این، در این چارچوب و با توجه به شرایط اقتصادی تعدادی از آیتم‌های آیین‌نامه معاملات اصلاح‌شده است.

مجدفر ادامه داد: در حوزه سیستمی هم امور قراردادها اقدام به خرید نرم‌افزار قراردادها کرد که این امر موجب تسریع در فرایند قراردادها و همچنین کاهش بروکراسی و صرفه‌جویی در مصرف کاغذ شد.

معاون هماهنگی شرکت مس با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه حقوقی شرکت اظهار داشت: در سال جاری شاهد تعیین مدیر حقوقی در ساختار سازمانی بودیم که مأموریت آن تقویت بنیه حقوقی این امور در شأن شرکت ملی صنایع مس ایران است.
وی تأکید کرد: با توجه به ابعاد مختلف حقوقی در حوزه‌های محیط‌زیست، منابع طبیعی، معدن و... لازم است تیمی متخصص در این چارچوب از حقوق حقه شرکت ملی صنایع مس ایران دفاع کند.

منبع:مس پرس
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۹
کد مطلب: 45981