گروه معادن سنگ آهن
 
رهبران جوان در راه اتاق
گروه معادن >سنگ آهن - نهمین دور انتخابات هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران شنبه ۱۱ اسفند ماه برگزار خواهد شد و سرنوشت بخش خصوصی برای چهار سال آتی رقم خواهد خورد.
 
به گزارش ماین نیوز، یکی از مهمترین ویژگی‌های ائتلاف فردا، جوانگرایی و بهره‌گیری از افکار و آرا تازه است که به هر تیمی امکان همگام شدن با جریان‌های روز دنیا را می‌دهد.

پدرام سلطانی نایب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی و رئیس هیات مدیره شرکت‌های پرسال از مدیران جوانی است که با انرژی و انگيزه در اتاق هشتم مشغول فعالیت بوده و تلاش خود را متمركز بر تقويت اين نهاد اقتصادی و افزايش ظرفیت‌های آن به‌کار بست. او که خود در این دوره انتخابات نکرد اما از حضور رهبران جوان در اتاق حمایت کرده است. سلطانی با اعتقاد بر لزوم حضور نیروهای تازه‌نفس و افکار بدیع در بازار کسب‌وکار از شرکت مدیران جوان در لیست ائتلاف برای فردا حمایت کرده و فضا را برای حضور رهبران جوان دنیای کارآفرینی هموار کرده است.

از چهره‌های جوان شاخص ائتلاف برای فردا می‌توان به علیرضا کلاهی، سجاد غرقی، مجید حسینی‌نژاد و هاله حامدی‌فر اشاره کرد.

علیرضا کلاهی مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت سیم و کابل ابهر، رئیس هیات مدیره و بنیانگذار دیجی‌کالا و مدیر هلدینگ نورین است و از سال ۱۳۹۳ تا ۱۳۹۶ رئیس هیات مدیره سندیکای صنعت برق ایران را نیز بر عهده داشت.

سجاد غرقی معدنکار، مدیرعامل گروه معدنی متما و عضو هیات نمایندگان دوره هشتم که علاوه بر عضویت در هیات مدیره انجمن سنگ آهن به‌عنوان نماينده معادن و صنايع معدنی ايران در مجامع بین‌المللی نیز حضوری پیوسته و مستمر داشته است.

مجید حسینی‌نژاد نیز بنیان‌گذار استارتاپ علی بابا است که یکی از مهمترین و موفق‌ترین استارتاپ‌ها در حوزه گردشگری است. حسینی‌نژاد در سال ۹۶ به‌عنوان چهره سال استارت آپی ایران انتخاب شد.

دکتر هاله حامدی‌فر هم مدیرعامل گروه دارویی سیناژن است که سال‌ها در زمینه تولید داروهای موردنیاز برای بیماران صعب‌العلاج فعالیت می‌کند.

از دیگر چهره‌های جوان لیست می‌توان به فرزین فردیس بنیان‌گذار و عضو هیات مدیره گروه پارس سامان، مهراد عباد مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت گاز دایان و کاوه زرگران رئیس کمیسیون کشاورزی و آب و صنایع غذایی هشتمین دوره اتاق بازرگانی تهران اشاره کرد.

این مدیران جوان متخصصان کاردانی هستند که شیوه‌های نوین کسب‌وکار را می‌شناسند، درک و شناخت عمیقی از کار در بازار ایران و فضاهای بین‌المللی دارند و با قواعد کار صنفی به خوبی آشنایند.

قطعا حضور این افراد در اتاق بازرگانی در کنار بزرگان و پیشکسوتان به همفکری و همکاری‌های عمیق و موثر منجر خواهد شد. حضور این مدیران جوان، مسئول و متعهد و وطن‌دوست در اتاق نهم قطعا بستر حاصلخیزی برای سربرآوردن ایده‌های نو در جهت همگرایی ملی فراهم خواهد کرد.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۳
کد مطلب: 45946