گروه صنایع معدنی فولاد
 
دیدار دو رئیس انجمن ایران و ایتالیا در اروپا
گروه صنایع معدنی >فولاد - دکتر بهرام سبحانی، رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ايران با رئیس انجمن متالورژی ایتالیا در اروپا دیدار داشت و با وی درباره توسعه همکاری بین صنایع فولاد ایران و ایتالیا مذاکراتی داشت.
 
به گزارش ماین نیوز، دکتر سبحانی در نشست با Federico mazzolari رئیس انجمن متالورژی ایتالیا در خصوص همکاری دوجانبه اعضای دو انجمن در همایش ها، نشریات، دوره های آموزشی، انتقال کارشناس و سایر موارد فنی و تخصصی در حوزه فولاد مذاکراتی داشتند.

شایان ذکر است که انجمن متالورژی ایتالیا سه نوع همایش تخصصی بین المللی مخصوص فولادسازان ایتالیا در حوزه های همانند محیط زیست، خوردگی، تعمیرات و… برگزار می کند که مقرر شد برنامه های این همایش ها به اطلاع انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران برسد تا اعضای این انجمن بتوانند در صورت تمایل در آن شرکت کنند. همچنین امکان انتشار مطالب فنی در حوزه فولاد ایران در ماهنامه الکترونیکی این انجمن فراهم شد. همکاری در برگزاری دوره های مشترک آموزشی و همچنین همکاری برای شناسایی و اعزام کارشناس خطوط فولاد در صورت اعلام نیاز از طرف ایرانی از دیگر محورهایی بود که در این نشست دوجانبه مطرح شد.

 این دیدار روز (۱۶ بهمن ماه ۹۷ / ۵ فوریه ۲۰۱۹) در ایتالیا صورت گرفت.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۱
کد مطلب: 45785
 
مرجع : چیلان