گروه صنایع معدنی فولاد
 
با اخذ مجوز بورس، از محل سود انباشته حاصل شد
افزایش ۷۳ درصدی سرمایه شرکت فولاد مبارکه
گروه صنایع معدنی >فولاد - سرپرست معاونت اقتصادی و مالی فولاد مبارکه گفت: مجوز افزایش سرمایه سنگین و جذاب شرکت از محل سود انباشته توسط سازمان بورس و اوراق بهادار صادر شد و به این ترتیب سرمایه شرکت با ۷۳ درصد رشد از ۷ هزار و ۵۰۰ به ۱۳ هزار میلیارد تومان افزایش خواهد یافت.
 
به گزارش ماین نیوز، طهمورث جوانبخت افزود: این افزایش سرمایه به‌منظور اصلاح ساختار مالی با توجه به مخارج انجام‌شده جهت تکمیل طرح‌های در دست اجرا، مشارکت انجام‌شده در افزایش سرمایه شرکت‌های فرعی و وابسته، تملک سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت و سرمایه در گردش موردنیاز جهت برنامه‌های آتی شرکت انجام می‌گیرد.

وی با تاکید بر اینکه با ثبت این افزایش سرمایه، شرکت فولاد مبارکه جایگاه بزرگ‌ترین شرکت بورسی را از آن خود خواهد کرد، درخصوص تاریخ برگزاری مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت تصریح کرد: این مجمع روز چهارشنبه ۲۴ بهمن‌ در محل سالن نگین سپاهان‌شهر برگزار خواهد شد.

سرپرست معاونت اقتصادی و مالی فولاد مبارکه در بخش دیگری از سخنان خود درخصوص عملکرد شرکت در ۹ماه سال ۹۷ افزود: درآمد فولاد مبارکه در بازه زمانی مذکور نسبت به‌مدت مشابه سال قبل با افزایش ۴۶ درصدی به ۱۶ هزار و ۱۵۰ میلیارد تومان رسید که این موفقیت در نتیجه کسب رکوردهای تولید، مدیریت صحیح هزینه‌ها و تلاش همه همکاران زحمتکش به دست آمد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۸
کد مطلب: 45777
 
مرجع : روزنامه دنیای اقتصاد