گروه صنایع معدنی فولاد
 
امضای تفاهمنامه توسعه اقتصادی شهرستان خواف با شرکت معدنی فولاد سنگان
گروه صنایع معدنی >فولاد - این تفاهم نامه به منظور توسعه منطقه خواف ما بین استانداری خراسان رضوی، نماینده این شهرستان در مجلس، ائمه جمعه شهرستان وشرکت معدنی فولاد سنگان به امضا رسید.
 
به گزارش ماین نیوز، در سفر استاندار خراسان رضوی به شهرستان خواف در پایان جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی این شهرستان، تفاهمنامه توسعه اقتصادی شهرستان خواف با شرکت معدنی فولاد سنگان به امضا رسید.

بر اساس این تفاهم نامه ۳۰ پروژه با اعتبار یک هزار و یک میلیارد تومان در حوزه‌های مختلف دارای مزیت این شهرستان به انجام می‌رسد که اشتغال، تولید و توسعه را برای منطقه به ارمغان آورده و تا حدی مسائل و مشکلات آنان را مرتفع می‌کند.

البته در این طرح نقش مشارکت همه ارکان از دادگستری تا حوزه‌های اجرایی و بیش از همه مردم بسیار گسترده و مهم است که به خوبی دیده شده است.

تحقق رویکرد دولت در دستیابی به عدالت اجتماعی و توازن منطقه‌ای به تناسب شرایط اقتصادی و اجتماعی و مزیت‌های فرهنگی و طبیعی منطقه با تکیه بر قابلیت‌های بومی و طبیعی در راستای مردمی و درونزا کردن اقتصاد منطقه و توانمندسازی مردم منطقه از طریق ایجاد سازوکار فعالسازی آن‌ها در امر توسعه و با اولویت رفع محرومیت و توسعه اقتصادی و فرهنگی مردم در روستا‌ها بر مبنای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی محور اجرای این طرح است.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۷
کد مطلب: 45739
 
مرجع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان