گروه معادن مس
 
در جشنواره 100 برند برتر؛
شرکت مس در ۳ شاخص برتر شد
گروه معادن >مس - در بیست‌ویکمین دوره همایش معرفی شرکت‌های برتر ایران که صبح امروز برگزار شد شرکت مس عنوان «برترین شرکت صادرات‌گرا»، رتبه نهم شرکت‌های برتر در ایجاد ارزش افزوده و چهارمین شرکت کشور به لحاظ بالاترین ارزش بازار را در میان 500 شرکت، از آن خود کرد.
 
به گزارش ماین نیوز به نقل از مس پرس، سازمان مدیریت صنعتی در بیست‌ویکمین سال پیاپی برگزاری جشنواره 100 شرکت برتر ایران، شرکت ملی صنایع مس ایران را در سه شاخص بیشترین «صادرات»، «بالاترین ارزش بازار» و «بیشترین ارزش افزوده» حائز رتبه برتر معرفی کرد.

براساس این گزارش بیست‌ویکمین دوره معرفی شرکت‌های برتر ایران (IMI-100) بر مبنای صورت‌های مالی سال 1396 شرکت‌ها، با حضور برخی از شخصیت‌های سیاسی و اقتصادی کشور در سالن همایش‌های صداوسیما برگزار شد.

شرکت ملی صنایع مس ایران در بین 500 شرکت حاضر در این دوره، در رتبه‌بندی بیشترین صادرات، با تحقق صادرات یک میلیون و 353 هزار دلاری رتبه پنجم را کسب کرد.

همچنین در فهرست شرکت‌های دارای بالاترین ارزش بازار، شرکت ملی صنایع مس ایران در جایگاه چهارم ایستاد.

به گفته مسئولان سازمان مدیریت صنعتی، ایجاد یک فضای شفاف کسب‌وکار، ارائه اثرگذاری بنگاه‌های اقتصادی در روند فعالیت‌های کشور و ایجاد رقابت بین بنگاه‌ها و شرکت‌ها از اهداف رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران است.

منبع:مس پرس
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۰
کد مطلب: 45713