گروه معادن سنگ آهن
 
در نامه ای به وزرای اقتصاد و صنعت؛
تقدیر اعضای مجمع نمایندگان استان کرمان از اقدامات مدیریت گل گهر سیرجان
گروه معادن >سنگ آهن - اعضای مجمع نمایندگان استان کرمان در نامه ای به وزرای صنعت و اقتصاد از اقدامات شرکت گل گهر سیرجان تقدیر کردند.
 
به گزارش ماین نیوز، اعضای مجمع نمایندگان استان کرمان در نامه ای به وزرای صنعت و اقتصاد از اقدامات مدیریت شرکت گل گهر سیرجان تقدیر کردند که متن نامه به شرح ذیل است؛


مجمع نمایندگان استان کرمان

باسمه تعالی

جناب آقای دکتر رحمانی

وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت
جناب آقای دکتر دژپسند
وزیر محترم امور اقتصادی و دارایی
با سلام؛

احتراماً به استحضار می رساند نشست مشترک مجمع نمایندگان استان کرمان با حضور جناب آقای مهندس تقی زاده مدیر عامل محترم شرکت گل گهر سیرجان در روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۷/10/2 در محل مجلس شورای اسلامی تشکیل شد. گزارش های ارائه شده از سوی مدیرعامل این شرکت در ارتباط با طرح های انجام شده و نیز طرح های مهم در حال انجام حاکی از اقدامات موثر و قابل قبول این مجموعه در حوزه صنعتی و معدنی و نیز حوزه های اجتماعی و عمرانی می باشد.

طرحهای مهمی همانند انتقال آب خلیج فارس، طرح گندله ۲٫۵ میلیون تنی، احداث بیمارستان فاطمه الزهرا، نیروگاه سیکل ترکیبی هزار مگاواتی سیرجان، طرح فولاد سازی و نورد ۳ میلیون تنی، طرح ذوب و فولاد خام یک میلون تنی، نیروگاه ۵۰۰ مگاواتی و سایر طرحها نشان از اهتمام جدی مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره و مدیران این شرکت به منظور انجام اقدامات مهم ملی و استانی است.

اینجانبان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات انجام شده در مجموعه شرکت صنعتی و معدنی گل گهر درخواست داریم حمایت های لازم از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت و نیز وزارت امور اقتصادی و دارایی در خصوص استمرار فعالیت مدیریت این شرکت صورت پذیرد تا شاهد به بار نشستن اقدامات مهم ملی و استانی این شرکت باشیم.

تصویر نامه در ذیل آمده است؛

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۷
کد مطلب: 45494
 
مرجع : خبرگزاری خانه ملت