گروه صنایع معدنی فولاد
 
همراه با جوایز ارزنده از طرف شرکت فولاد مبارکه؛
رویداد ارائه ۶ تقاضای صنعتی در حوزه صنعت فولاد برگزار می شود
گروه صنایع معدنی >فولاد - رویداد ارائه 6 تقاضای صنعتی در حوزه صنعت فولاد برگزار می شودهمزمان با جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد رویدادی تحت عنوان رویداد ارائه 6 تقاضای صنعتی (Reverse Pitch) در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران برگزار خواهد شد.
 
به گزارش ماین نیوز، در این رویداد که ساعت 9 صبح روز 18 دی‌ماه 1397 برگزار می‌شود، 6 تقاضای صنعتی در حوزه فولاد عبارتند از:

کاهش میزان FeO سرباره در کوره قوس الکتریکی، کاهش مصرف الکترود گرافیتی در کوره قوس الکتریکی، حذف رطوبت از کنسانتره آهن ورودی به آسیاب گندله‌سازی، استحصال مواد با ارزش از سرباره کوره قوس الکتریکی، حذف شوره سطحی ورق گالوانیزه و جایگزینی آلومینیوم در فرآیند اکسیژن زدایی در فولاد مذاب

6 تقاضای مذکور توسط مدیران و کارشناسان واحدهای صنعتی شرکت فولاد مبارکه اصفهان ارائه خواهد شد و شما فناوران عزیز می‌توانید مسائل فناورانه شرکت‌های فولادی را بشنوید، فناوری مورد نیاز آن‌ها را توسعه دهید، فناوری یا محصول خود را به آن‌ها بفروشید و یک کسب‌وکار دانش‌بنیان، سودآور و درآمدزا بیافرینید.

هیچ محدودیتی برای شرکت در این رویداد وجود ندارد. کارشناسان واحدهای صنعتی یا شرکت‌های کوچک و متوسط، دانشجویان و اعضای هیات علمی، پژوهشگران وفناوران و سایر افراد علاقمند، از سراسر کشور می‌توانند به طور رایگان در این رویداد شرکت کنند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۵
کد مطلب: 45433
 
مرجع : تابناک