گروه صنایع معدنی سایر حوزه ها
 
راه اندازی سه طرح در منطقه ویژه خلیج فارس با حضور جهانگیری
فاز نخست نیروگاه هرمز افتتاح می شود
گروه صنایع معدنی >سایر حوزه ها - سه طرح با حضور معاون اول رییس جمهوری، سه شنبه در منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس افتتاح می شود.
 
به گزارش ماین نیوز، حسن خلج طهرانی مدیرعامل منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس با اعلام خبر فوق اظهار داشت: روز 20 آذر همزمان با بهره‌برداری از فاز نخست نیروگاه سیکل ترکیبی هرمز، دو طرح دیگر نیز با حضور اسحاق جهانگیری در این منطقه عظیم اقتصادی به بهره‌برداری می‌رسد.

وی تصریح کرد: در سفر معاون اول رییس جمهوری به استان هرمزگان که جعفر سرقینی معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و جمشید ملارحمان سرپرست ایمیدرو وی را همراهی می کنند، فاز نخست نیروگاه سیکل ترکیبی هرمز با ظرفیت ۱۶۰ مگاوات و سرمایه‌گذاری ۴۷ میلیون یورو به بهره‌برداری خواهد رسید.

خلج طهرانی ادامه داد: از دیگر طرح‌هایی که در این روز به بهره‌برداری می‌رسد می‌توان به طرح واحد گازرسانی سایت میانی منطقه اشاره کرد که برای این طرح ۴۲۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شده است.

مدیرعامل منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس ادامه داد: جاده و دیوار پیرامونی اراضی سایت توسعه نیز با اعتبار ۷۷۰ میلیارد ریالی و به طول ۴۳ کیلومتر احداث شده است که این پروژه نیژ با حضور جهانگیری افتتاح خواهد شد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۹
کد مطلب: 45319
 
مرجع : ایمیدرو