ورود ماشین آلات سنگین جدید به ناوگان عملیاتی معدن مس سونگون

19 آبان 1392 ساعت 11:16

مجتمع مس سونگون در راستای افزایش تولید، چهار دستگاه دامپتراک 135 تنی به ناوگان عملیاتی خود افزود.


به گزارش ماين نيوز، در راستای افزایش تولید مجتمع مس سونگون چهار دستگاه دامپتراک ۱۳۵ تنی از اوایل اردیبهشت ماه سالجاری خریداری و پس از مونتاژ در محل مجتمع به پیمانکار مسئول اجرای پروژه ها تحویل داده شد.

گفتنی است،از اواخر سال ۱۳۹۱ با توجه به شرایط پیش آمده و در راستای افزایش حمل مواد معدنی و باطله تصمیم گرفته شد که معدن مس سونگون به ماشین آلات و تجهیزات معدنی مجهز شود در همین راستا ۴ دستگاه دامپتراک تهیه و در اختیار شرکت پیمانکار آریان آران گذاشته شد که صبح دیروز یازدهم آبان ماه شروع بکار کرد.

در همین راستا شریفی مدیر این مجتمع ضمن افتتاح کار این ماشین آلات برای پیمانکار مذکور آرزوی موفقیت کرد و به رانندگان این ماشین آلات گفت: اولین وظیفه شما حفظ ایمنی و سلامت خودتان است و وظیفه بعدی تان حفظ سلامتی ماشین آلات و در نهایت اگر این دو مورد مد نظر قرار گیرد، افزایش تولید گام بعدی شما و هدف تمام کارکنان مجتمع مس است.

وی ابراز امیدواری کرد: با راه اندازی این چهار دستگاه دامپتراک ماهانه ۲۳۰ هزار متر مکعب خاک و مواد معدنی افزون بر خاکهای حمل شده قبلی حمل شود و باعث افزایش تولید در مجتمع مس سونگون شود.


کد مطلب: 453

آدرس مطلب: http://www.minews.ir/fa/doc/news/453/ورود-ماشین-آلات-سنگین-جدید-ناوگان-عملیاتی-معدن-مس-سونگون

ماین نیوز
  http://www.minews.ir