گروه معادن مس
 
با حمایت شرکت ملی صنایع مس ایران
چهارمین نمایشگاه صنعت دیرگداز ایران آغاز به کار کرد
گروه معادن >مس - چهارمین نمایشگاه صنعت دیرگداز ایران امروز (19 آبان ماه) با حمایت شرکت مس در هتل المپیک تهران آغاز به کار کرد.
 
به گزارش ماین نیوز به نقل از مس پرس، صنعت دیرگداز یکی از صنایع کلیدی و با کاربردی وسیع در صنایع بالادستی است. استفاده از محصولات این صنعت در صنایع فولادسازی، فلزات غیرآهنی، صنایع غیرفلزی مانند سیمان، کاشی، سرامیک و شیشه و نیز حوزه انرژی مانند نفت، گاز، پتروشیمی و نیرو از اهمیت این صنعت حکایت می‌کند. این موضوع باعث شده است که انجمن صنفی کارفرمایی صنعت مواد نسوز کشور با حمایت شرکت ملی صنایع مس ایران اقدام به برگزاری نمایشگاه صنعت دیرگداز کند.

چهارمین دوره این رویداد طی امروز و فردا (19 و 20 آبان‌ماه) در هتل المپیک تهران برگزار می شود. در کنار بخش نمایشگاهی، پنل‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی نیز در این دو روز برگزار خواهند شد؛ قطعات ویژه ریخته‌گری فولاد در چشم‌انداز تولید آن در ایران و بررسی نقش عوامل ثالث در تعاملات صنایع فولادسازی و نسوز عنوان دو پنل تخصصی چهارمین دوره نمایشگاه صنعت دیرگداز هستند.

قوانین و مقررات تأمین اجتماعی ویژه کارفرمایان و نوآوری و پیشرفت‌های اخیر در خصوص دیرگدازهای مورد استفاده در صنعت آهن و فولاد عنوان دو کارگاه آموزشی هستند که در حاشیه این رویداد برگزار می‌شوند.

منبع: مس پرس
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۵
کد مطلب: 45132