گروه معادن سنگ آهن
 
مدیرعامل مجتمع صنعتی و معدنی چادرملو:
تولید کنسانتره سنگ آهن در چادرملو از مرز ۵ میلیون تن عبور کرد
گروه معادن >سنگ آهن - مدیرعامل مجتمع صنعتی و معدنی چادرملو از افزایش تولید و فروش سنگ آهن و محصولات فولادی در چادرملو خبر داد و گفت: تولید کنسانتره آهن در چادرملو از مرز ۵ میلیون تن عبور کرد.
 
به گزارش ماین نیوز، محمود نوریان اظهار داشت: در هفت ماه گذشته، میزان تولید کنسانتره سنگ آهن در مجتمع معدنی چادرملو از مرز ۵ میلیون تن عبور کرد و با هشت درصد رشد نسبت به برنامه پیش‌بینی شده به ۵ میلیون و ۱۹۶ هزار تن رسید.

وی بیان کرد: همچنین طی همین مدت، میزان تولید شمش فولاد در کارخانه فولاد سازی چادرملو به رکورد ۴۹۴ هزار تن دست یافت که این میزان شش درصد بیش از برنامه پیش بینی شده است.

نوریان خاطرنشان کرد: میزان تولید گندله آهن در مجتمع صنعتی چادرملو نیز به ۲ میلیون و ۳۳ هزار تن رسید که تولید این محصول نیز بیشتر از برنامه پیش‌بینی شده بوده است.

مدیرعامل مجتمع صنعتی و معدنی چادرملو یادآور شد: شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهرماه سال جاری، از محل فروش محصولات خود مبلغ ۵ هزار و ۱۶۷ میلیارد ریال و طی هفت ماهه گذشته از فروش محصولات خود بالغ بر ۳۴ هزار و ۳۶۰ میلیارد ریال درآمد کسب کرده که این رقم نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۵۹ درصد افزایش داشته است.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۵
کد مطلب: 45100
 
مرجع : خبرگزاری مهر