گروه صنایع معدنی فولاد
 
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان خبر داد:
پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصدی کارخانه فولاد روهینا دزفول
گروه صنایع معدنی >فولاد - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان از پیشرفت فزیکی 70 درصدی کارخانه فولاد روهینا دزفول خبر داد و گفت: به دنبال اخذ مجوز تسهیلات برای این کارخانه هستیم.
 
به گزارش ماین نیوز، امیر حسین نظری با اشاره به آخرین وضعیت کارخانه فولاد روهینا دزفول اظهار کرد: چند روز گذشته بازدیدی را از کارخانه فولاد دزفول انجام دادیم که در این بازدید آخرین وضعیت کارخانه مورد بررسی قرار گرفت.

وی با بیان این‌که به دنبال اخذ مجوز تسهیلات برای کارخانه فولاد روهینا دزفول هستیم، ادامه داد: بازدیدی که از این کارخانه انجام گرفت نیز در راستای اخذ مجوز تسهیلات برای این کارخانه بود.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان با اشاره به آخرین وضعیت فیزیکی کارخانه تصریح کرد: در حال حاضر کارخانه فولاد روهینا دزفول دارای پیشرفت فیزیکی 70 درصدی است و روند ساخت آن به خوبی در حال انجام است.

نظری با اشاره به سرمایه‌گذاری بیش از 100 میلیون یورویی در کارخانه فولاد دزفول عنوان کرد: این کارخانه در زمینه تولید شمش، فولاد و میلگرد فعالیت دارد و وظیفه ذاتی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان نیز حمایت از فعالیت چنین کارخانه‌هایی است.

وی خاطرنشان کرد: وظیفه داریم از صنایع داخل استان حمایت کنیم و در این زمینه با توجه به اوضاع کنونی و شرایط اقتصادی، راه‌اندازی واحدهای نیمه فعال و حمایت از سرمایه‌گذاری در استان از جمله اولویت‌های کاری ما است.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۲
کد مطلب: 45069
 
مرجع : خبرگزاری ايسنا