گروه تجهيزات و ماشين آلات
 
حال هپکو بسیار خوب است
گروه تجهيزات و ماشين آلات - مدیرعامل شرکت هپکو اراک با تاکید بر اینکه حال شرکت خوب است، گفت: از توان شرکت در تولید تجهیزات معدنی استفاده شود.
 
به گزارش ماین نیوز، غلامرضا صادقیان  با اشاره به توانمندی شرکت هپکو در تولید انواع ماشین‌آلات خاصه در حوزه معدن گفت: در این راستا با رئیس خانه معدن کشور نشست‌هایی انجام گرفته و خوشبختانه آنها نسبت به ظرفیت‌های شرکت هپکو در حوزه معدن اشراف و اطلاع کافی دارند.

وی با اشاره به ساختار پروژه ای شرکت هپکو که عموما در زمینه تولید ماشین‌آلات حمل و نقل فعال است، گفت: این شرکت توان ساخت و تولید تجهیزات نیروگاهی را دارد و در حال حاضر با شرکت مپنا و توکا در حال همکاری است، همچنین برای سازمان بنادر و دریانوردی کشور در حال تامین و ساخت تجهیزات هستیم.

صادقیان تصریح کرد: شرکت هپکو به عنوان یک شرکت سازنده ماشین‌آلات راهسازی شناخته شده است، اما با این حال توان و تخصص بسیاری در ساخت تجهیزات صنعتی دارد که باید از این ظرفیت استفاده کرد و قطعا می‌توان در حوزه صنعت سنگ و معدن نیز از این توانمندی بهره‌مند شد.

وی با بیان اینکه شرکت تاکنون ورودی به عرصه ساخت تجهیزات و ماشین‌آلات مورد نیاز معدن نداشته است و عموما در زمینه تامین تجهیزات نیروگاهی و پالایشگاهی فعالیت دارد، افزود: خوشبختانه شرکت در یازدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی سنگ ایران در محلات حاضر بود و این حضور می‌تواند نقطه عطفی برای ورود شرکت به تامین تجهیزات و ماشین‌آلات صنعت معدن و سنگ باشد.

مدیرعامل شرکت هپکو عنوان کرد: مدیر فروش شرکت در نمایشگاه حاضر بود و با توجه به تفاوت موضوعیت ماشین‌آلات معدنی و تجهیزات ویژه معادن تیم فنی شرکت، برگزاری نشست‌هایی پیش بینی شد تا به منظور واردات ماشین‌آلات معدنی از توان و ظرفیت فنی شرکت هپکو استفاده شود.

صادقیان با بیان اینکه حال شرکت هپکو خوب است، گفت: خوشبختانه وضعیت شرکت خوب است و مشغول تامین منابع مالی هستیم که تا هفته آینده انجام می شود و تا اواخر مهرماه تولید اصلی هپکو را آغاز می کنیم.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۸
کد مطلب: 45018
 
مرجع : خبرگزاری ايسنا