گروه معادن سرب و روی
 
ملکی در تشریح نشست کمیسیون صنایع:
عرضه آزمایشی دو هزار تن روی و سرب در بورس کالا
بررسی اسیضاح وزیر صمت مسکوت ماند
گروه معادن >سرب و روی - سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: دو محموله هزار تنی روی و سرب در بورس کالا عرضه شود تا بعد از ارزیابی و سنجش شرایط بازار تصمیم‌گیری نهایی صورت بگیرد.
 
به گزارش ماین نیوز، ولی ملکی در تشریح نشست امروز( سه‌شنبه 3 مهرماه) کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: مقرر بود تا در نشست وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شود اما بنا به تغییراتی که قرار است در این وزارتخانه صورت بگیرد استیضاح کنندگان و کمیسیون مصلحت را در این دیدند که موضوع را تا روز یکشنبه هفته آینده مسکوت باقی بماند.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در صورتی که روز یکشنبه هفته آینده اتفاق خاصی در وزارت صنعت، معدن و تجارت صورت نگیرد استیضاح به قوت خود باقی می‌ماند، گفت: کمیته معدن جلسه‌ای را با حضور تمامی مسئولین ذی‌ربط اتاق بازرگانی، معاونت معدنی وزارت صنایع و بورس کالا به منظور عرضه سرب و روی در بورس کالا برگذار کردند.

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مقرر شد دو محموله هزار تنی روی و سرب در بورس کالا عرضه شود تا بعد از ارزیابی و سنجش شرایط بازار تصمیم‌گیری نهایی صورت بگیرد، ادامه داد: بحث‌های جدی بین اعضای کمیسیون در زمینه صنعت خودرو مطرح شد و مقرر گردید کمیته صنعت موارد مطرح شده را مورد بررسی قرار دهند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: کمیته صنعت کمیسیون با بررسی طرح ساماندهی بازار خودرو و طرح تحقیق و تفحص از خودروسازی طرح ساماندهی بازار خودرو را اصلاح و تکمیل می‌کنند تا به صحن ارجاع داده شود.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۱
کد مطلب: 44831
 
مرجع : خبرگزاری خانه ملت