گروه صنایع معدنی سیمان
 
با سرمایه گذاری ایران، پروژه سیمان العماره در آستانه افتتاح است
گروه صنایع معدنی >سیمان - مدیرعامل هلدینگ فارس و خوزستان و سیمان تأمین( از هلدینگ های اقتصادی سازمان تامین اجتماعی) در آستانه بهره برداری از پروژه سیمان العماره عراق ضمن بازدید از این پروژه آخرین توصیه ها و دستورات لازم را برای افتتاح به موقع این پروژه صادر کرد.
 
به گزارش ماین نیوز، در این بازدید مهندس عباس صفا کیش ضمن تسلیت ایام دهه محرم الحرام و قدردانی و خدا قوت به همه مدیران ، کارکنان ، مشاورین و پیمانکاران در شرایط دشوار کار در کشور عراق و مشکلات تغییرات قیمت و انتقال ارز و ... ابراز امیدواری کرد تا پس از انتقال پست موبایل به سایت و اتصال به شبکه عراق یک ماه بعد نسبت به راه اندازی آزمایش اقدام صورت پذیرد.

وی گفت :با تلاشهای صورت گرفته عملیات نصب بخشهای مکانیک و برق به اتمام رسیده و درحال رفع اشکال جزیی بوده و مسولان امر سرگرم تکمیل چرخه راه اندازی هستند.

مدیرعامل ارض العماره نیز در این بازدیددهه محرم الحرام و سالروز شهادت امام حسین (ع) را تسلیت و تعزیت عرض و درخصوص روند پیشرفت پروژه و چالش های شش ماهه گذشته گزارشی ارائه کرد و سپس مشاورین و پیمانکاران درخصوص انجام کارهای باقیمانده و مشکلات و بدهی ها در عراق توضیحاتی را اعلام کردند.
در این سفر مهندس نیکنام مدیرعامل سیمان خوزستان ، مهندس شریفی مدیر عامل شرکت سیمان فارس نو ، حاج نائب مدیرعامل شرکت سیمان بهبهان و مهندس کلاه کج مدیرعامل فارسیت اهواز، مهندس صفاکیش را همراهی کردند.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۵
کد مطلب: 44788
 
مرجع : پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی