گروه صنایع معدنی فولاد
 
رئیس کانون بازنشستگان ذوب آهن اصفهان:
برنامه های رفاهی خوبی برای بازنشستگان فولاد تدارک دیده شده است
گروه صنایع معدنی >فولاد - رئیس کانون بازنشستگان ذوب آهن اصفهان با اشاره به جلسه صمیمانه مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با نمایندگان کانون های بازنشستگی، این جلسه را مثبت ارزیابی کرد.
 
به گزارش ماین نیوز، مجتبی احمدی اظهار داشت: نمایندگان بازنشستگان در این جلسه، مسایل و موضوعات مختلفی را با عسکری مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد در میان گذاشتند که عمده ترین آنها مربوط به همسان سازی حقوق ها، مطالبات باقی مانده و مشکلات درمانی بود.

احمدی عنوان کرد: مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد و معاونان ایشان توضیحاتی را در خصوص مشکلات و خواسته های بازنشستگان فولاد بیان کردند.

وی افزود: تیم مدیریتی جدید صندوق بازنشستگی فولاد در این مدت کوتاهی که کار خود را آغاز کرده اند اقدامات خوبی را برای بازنشستگان انجام دادند.

احمدی تصریح کرد: صندوق بازنشستگی فولاد برنامه های رفاهی خوبی را برای بازنشستگان فولاد تدارک دیده که سفرهای زیارتی و سیاحتی و کارت اعتباری ۲ میلیون تومانی خرید از فروشگاه رفاه از جمله این برنامه هاست.

وی در پایان اظهارداشت: امیدواریم در ردیف بودجه عمومی دولت برای سال آینده، بودجه ای برای صندوق بازنشستگی فولاد اختصاص پیدا کند تا وضعیت معیشتی بازنشستگان فولاد بهبود یابد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۵
کد مطلب: 44710
 
مرجع : صندوق بازنشستگی فولاد