گروه صنایع معدنی فولاد
 
مدیر عامل شرکت صبا فولاد خلیج فارس
دوره اعضای هیات مدیره صبا فولاد خلیج فارس به اتمام رسید
فروش صبا فولاد به فولاد مبارکه منتفی است
گروه صنایع معدنی >فولاد - وی درباره احتمال انتصاب یک فرد بدون هرگونه سابقه مدیریتی و با فشار از ناحیه صندوق بازنشستگی کشوری در ترکیب هیات مدیره صبا فولاد خلیج فارس هم گفته که دوره زمانی تمامی اعضای هیات مدیره شرکت به اتمام رسیده و احتمال دارد که تمامی اعضا تغییر کنند اما پیرامون انتصاب فردی به نام "ایروش"، ابلاغی دریافت نکرده است.
 
به گزارش ماین نیوز، مدیر عامل شرکت صبا فولاد خلیج فارس، انجام هرگونه انجام مذاکره و گفتگو برای فروش تمام یا بخشی از سهام شرکت متبوع او به فولاد مبارکه را رد و اعلام کرده است که صبا فولاد خلیج فارس تنها کارخانه تولید کننده بریکت گرم کشور بوده و تا اکنون هیچ کسی با مدیران این شرکت برای خرید صبا فولاد وارد مذاکره رسمی نشده است.

شرکت صبا فولاد خلیج فارس در سال 83 فعالیت خود را برای احداث یک کارخانه فولاد سازی به‏ ظرفیت نهایی 4.5 میلیون تن آهن اسفنجی و 4.5 میلیون تن بیلت و اسلب در بندرعباس آغاز کرده و مدیریت شرکت از سال 87 هم به شرکت سرمایه‏ گذاری صندوق بازنشستگی کشوری واگذار شده است.

مرتضی یزد خواستی به بحثی که از ناحیه سازمان ایمیدرو برای خرید بخشی از سهام این شرکت مطرح شده اشاره داشت و گفت که به دلیل طرح‌های توسعه ای در بندر عباس سازمان ایمید رو تمایل دارد تا در قالب یک کنسرسیوم طرح های توسعه ای صبا فولاد با فولاد مبارکه و فولاد هرمزگان راه اندازی شود که این موضوع هم فقط در سطح یک صورتجلسه مطرح شده است.

وی درباره احتمال انتصاب یک فرد بدون هرگونه سابقه مدیریتی و با فشار از ناحیه صندوق بازنشستگی کشوری در ترکیب هیات مدیره صبا فولاد خلیج فارس هم گفته که دوره زمانی تمامی اعضای هیات مدیره شرکت به اتمام رسیده و احتمال دارد که تمامی اعضا تغییر کنند اما پیرامون انتصاب فردی به نام "ایروش"، ابلاغی دریافت نکرده است.

یزدخواستی، اذعان داشت که انتخاب اعضای هیات مدیره ربطی به مدیر عامل شرکت صبا فولاد خلیج فارس نداشته و او فقط مجری مصوبات است.

وی، درعین حال این احتمال که فردی به نام "ایروش"، به ترکیب هیات مدیره شرکت صبا فولاد اضافه شود را رد نکرده است.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۴
کد مطلب: 44673
 
مرجع : نود اقتصادی