گروه صنایع معدنی آلومینیوم
 
پرونده دیگ های فرسوده ایرالکو تا پایان شهریور بسته می شود
گروه صنایع معدنی >آلومینیوم - مدیرعامل شرکت آلومینیوم ایران(ایرالکو) گفت: پرونده دیگ های فرسوده این واحد تولیدی تا پایان شهریورماه جاری بسته می شود.
 
به گزارش ماین نیوز، «احمد مجیدی» روز یکشنبه در جمع خبرنگاران، افزود: 48 دیگ فرسوده از مجموع دیگ های قدیمی و آلاینده شرکت ایرالکو باقی مانده که تا پایان شهریورماه جاری از مدار تولید خارج می شود.

وی ادامه داد: در صورتی که امکان به روز رسانی و تجهیز 48 دیگ فرسوده نیز وجود نداشته باشد، این دیگ ها از مدار تولید خارج می شود.

مدیرعامل شرکت آلومینیوم ایران(ایرالکو) میزان آلایندگی این شرکت را در پایین ترین سطح ممکن ارزیابی کرد و گفت: با خروج دیگ های فرسوده از مدار تولیدی، این شرکت هیچ گونه آلایندگی نخواهد داشت.

وی در خصوص ساخت مجموعه آندسازی شرکت ایرالکو در شهرک صنعتی خیرآباد اراک نیز گفت: مذاکرات بسیاری با پیمانکاران و سرمایه گذاران متعددی از سوی مسئولان این شرکت انجام که در شرایط کنونی با یکی از سرمایه گذاران توافقات اولیه صورت گرفته و به زودی این مهم نیز تعیین تکلیف می شود.

مجیدی ادامه داد: شرکت آلومینیوم ایران(ایرالکو) نسبت به عملیاتی کردن مسئولیت های اجتماعی خود نیز به خوبی عمل کرده و با توجه شرایط حساس اقتصادی در سال جاری، بیش از 25 میلیارد ریال برای حضور مقتدرانه تیم فوتبال این باشگاه در لیگ دسته یک کشور هزینه شده است.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه محصولات شرکت ایرالکو از طریق بورس به فروش می رسد مشکلات بسیاری در این بخش وجود دارد که انتظار می رود مسئولان کشوری و استانی نسبت به حل مشکلات، ایرالکو را پشتیبانی کنند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۷
کد مطلب: 44658
 
مرجع : خبرگزاری ايرنا