گروه معادن مس
 
مشاور مدير عامل و مدير امور سهام، سرمايه گذاري و مجامع شرکت ملي صنايع مس ايران:
سياست شرکت ملي صنايع مس ايران حمايت از توليدکنندگان داخلي است
گروه معادن >مس - مشاور مدير عامل و مدير امور سهام، سرمايه گذاري و مجامع شرکت ملي صنايع مس ايران سياست قطعي شرکت ملي صنايع مس ايران را حمايت از توليدکنندگان داخلي اعلام کرد.
 
به گزارش ماین نیوز، مهندس بهروز رحمتي در حاشيه بازديد از نمايشگاه توانمنديها و نيازمنديهاي مجتمع مس سرچشمه اظهار کرد: بدون شک برگزاري چنين نمايشگاههايي به توانمندسازي صنايع پايين دستي و صنايعي که در زمينه هاي مختلف بويژه در بومي سازي قطعات خدمات ارائه مي کنند، کمک مي کند.

وي بيان کرد: اهميت برگزاري نمايشگاه در اين برهه زماني اين است که با توجه به اينکه تحريم ها را در پيش داريم احتمال دارد تامين قطعات و مواد مصرفي فرايند توليد با مشکلاتي روبرو شود لذا برگزاري چنين نمايشگاههايي مي تواند کمک کند تا در بستر اقتصاد مقاومتي فرايند توليد با تمام قدرت بدون توقف پيش برود.

رحمتي افزود: هدف ديگر از برگزاري اين نمايشگاه اين است که شرکتهاي کوچک و متوسطي که در زمينه هاي مختلف بويژه در زمينه ساخت قطعات، تامين مواد اوليه فرايند توليد فعاليت مي کنند با حمايت دوجانبه اي که خواهند شد، توانمندتر شوند.

مشاور مدير عامل و مدير امور سهام، سرمايه گذاري و مجامع شرکت ملي صنايع مس ايران تصريح کرد: شرکت ملي صنايع مس ايران و مجتمع مس سرچشمه با خريد قطعات و مواد از اين شرکتهاي کوچک و متوسط با افزايش توليد بتوانند هم افزايي ايجاد کنند که به نفع دو طرف خواهد بود.

رحمتي تأکيد کرد: سياست شرکت ملي صنايع مس ايران قطعاً حمايت از توليدکنندگان داخلي است چرا که هم در راستاي اقتصاد مقاومتي که از منويات مقام معظم رهبري است و هم اينکه خود شرکت نيز ترجيح مي دهد از شرکتهاي داخلي حمايت کند زيرا هم از نظر اقتصادي به سود ما است و هم باعث توانمندسازي شرکتهاي داخل کشور خواهد شد.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۰
کد مطلب: 44645
 
مرجع : شرکت ملی صنایع مس ایران