گروه معادن سرب و روی
 
بهره وری بالا و رسیدن به توسعه پایدار مستلزم بها دادن به مدیریت HSE می باشد.
گروه معادن >سرب و روی - دکتر امیر رحیمی گفت: سیستم های مدیریت ایمنی به جهت کاهش حوادث و محافظت از افراد در صنایع که در قرن حاضر بعنوان یک منبع مهم و ارزشمند محسوب می گردد، بسیار حائز اهمیت می باشد.
 
به گزارش ماین نیوز، وی افزود: ایجاد و اجرای چنین سیستم هایی، باعث جلوگیری از وارد شدن خسارت به پرسنل، تجهیزات و محصولات صنایع شده و در نتیجه سرمایه های سازمان حفظ خواهد شد. رویکرد به مسائل مربوط به ایمنی با بالابردن روحیه پرسنل منجر به ارتقاء کیفی محصول و افزایش بهره وری می گردد.

مدیرعامل کالسیمین با اشاره به آمار حوادث اعلام کرد: طبق آمار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که در سال 92 روزانه 5/5 نفر در ایران بر اثر حوادث کاری جان خود را از دست داده اند می بایست سیستم مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست را در سازمان ها برقرار نمود تا حین حفظ این سرمایه ارزشمند به توسعه پایداری در اقتصاد برسیم.

وی اظهار کرد: در جامعه کنونی که رقابت حرف اول را می‌زند، مدیران برای افزایش رقابت پذیری خود به حفظ منابع انسانی توجه ویژه ای را دارند. این مسئله زمانی امکان پذیر است که سازمان سیستم مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست را جزء جدایی ناپذیر از سیستم کلان مدیریت سازمان بداند و مانند سایر بخشها و مدیریت های خود، آنرا در اولویت های تصمیم خود قرار دهد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۴
کد مطلب: 44386