گروه صنایع معدنی فولاد
 
رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران
طرح های تکمیلی مجتمع فولاد اسفراین در آستانه بهره برداری
گروه صنایع معدنی >فولاد - معظمی وعده داد بخش عظیمی از طرح های تکمیلی مجتمع فولاد اسفراین با سرمایه گذاری 100 میلیون دلار، آبان به بهره برداری برسد.
 
به گزارش ماین نیوز، رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در بازدید از کارخانه فولاداقدامات سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در مقابله با تحریم ها اسفراین از دستگاه های مختلف و بخش خصوصی خواست از کالاهای داخلی که مشابه خارجی دارند، حمایت کنند تا تولیداتشان انبار نشود و بتوانند مطالباتشان را دریافت کنند.

منصور معظمی همچنین وعده داد بخش عظیمی از طرح های تکمیلی مجتمع فولاد اسفراین با سرمایه گذاری 100 میلیون دلار آبان ماه به بهره برداری برسد.

وی با اشاره به اختصاص ارز 4200 تومانی به کالاهای اساسی و مواد اولیه تولیدکنندگان و ممنوعیت واردات 1500 قلم کالا به کشور گفت: با توجه به افزایش صادرات غیرنفتی کشور در 3 ماه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه پارسال، دولت از تولیدکنندگان خواسته ارز حاصل از فروش محصولات پتروشیمی، میعانات گازی، مواد معدنی و فولادی را به داخل کشور بیاورند و 80 درصد از این ارز را با نرخ 4200 تومان عرضه کنند.

منصور معظمی این را هم گفت که بخشی از التهابات بازار، ساخته و پرداخته افرادی است که علاقه مند به توسعه کشور نیستند و بخش اندکی هم سودجویان و رانت خواران هستند.
تاریخ انتشار : شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۷
کد مطلب: 44355
 
مرجع : خبرگزاری صدا و سیما خراسان شمالی