گروه معادن
 
معادن و فلزات، پتروشیمی و کشتیرانی دست در دست یکدیگر برای گذار از شرایط تحریم
گروه معادن - در جلسه‌ صبح امروز که مدیران عامل شرکت‌های این هلدینگ بزرگ معدنی ـ فولادی و مدیرانی از صنعت کشتیرانی و پتروشیمی حضور داشتند ابعاد و پیامدهای تحریم‌های دولت آمریکا بر اقتصاد و صنعت کشور به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.
 
به گزارش ماین نیوز به نقل از روابط عمومی سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات در جلسه‌ صبح امروز که مدیران عامل شرکت‌های این هلدینگ بزرگ معدنی ـ فولادی و مدیرانی از صنعت کشتیرانی و پتروشیمی حضور داشتند ابعاد و پیامدهای تحریم‌های دولت آمریکا بر اقتصاد و صنعت کشور به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

در این نشست راهکارهای مختلف شرکت‌های معدنی و صنعتی گروه برای مواجهه با شرایط جدید اقتصادی در زمینه مبادلات مالی، حمل و نقل و صادرات تحلیل و بررسی گردید.

دستاورد مهم این جلسه، تشکیل کارگروه‌های عملیاتی ویژه‌ای با حضور شرکت‌های بزرگ صنعتی، معدنی، پتروشیمی و حمل‌ونقل برای هماهنگی و تسهیل عملیات تجاری و توسعه همکاری‌ها در رفع موانع ناشی از تحریم‌ها در چارچوب اقتصاد مقاومتی است.

در این نشست که صبح امروز در شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات برگزار شد علاوه بر مدیرعامل شرکت مذکور، مدیران عامل شرکت‌های کشتیرانی جمهوری اسلامی، بازرگانی پتروشیمی، گل گهر، چادرملو، گهرزمین، ارفع، فولاد خراسان و صبانور حضور داشتند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۸
کد مطلب: 44295