گروه معادن ساير حوزه ها
 
افتتاح کارخانه تولید پودر بنتونیت و گلوله فولادی توسط میدکو در کرمان
گروه معادن >ساير حوزه ها - مراسم افتتاح و بهره‌برداری از کارخانه‌های پودر میکرونیزه بنتونیت و گلوله فولادی در شرکت تامین آتیه میدکو در محل شهرک صنعتی شماره ۲ کرمان با حضور علی‌اصغر پورمند رئیس هیات عامل هلدینگ میدکو برگزار شد
 
به گزارش ماین نیوز، علی‌اصغر پورمند با اشاره به اینکه در ادامه سرمایه‌گذاری‌های میدکو، این مجموعه نیز آغاز به فعالیت کرده، گفت: کارخانه تولید پودر میکرونیزه بنتونیت با ظرفیت تولید ۱۰۰هزار تن و کارخانه تولید گلوله فولادی با ظرفیت ۱۰هزار تن با سرمایه‌گذاری به ارزش ۳۰میلیارد تومان در این مجموعه قرار دارد که برای تکمیل زنجیره محصولات معدنی و صنعتی میدکو به وقوع پیوسته است.

رئیس‌ هیات عامل هلدینگ میدکو با بیان اینکه این سرمایه‌گذاری کاملا به دست پرسنل میدکو انجام شده‌ است، گفت: میدکو به دنبال این است مدلی ایجاد کند که به ثروت‌آفرینی بینجامد.

امروزه در دنیا یکی از بحران‌ها، گرفتاری‌های صندوق‌های بازنشستگی است که شرکت «تامین آتیه» به عنوان نمونه‌ای برای توسعه و تضمین آینده کارکنان میدکو فعالیت می‌کند. پورمند افزود: این شرکت فازهای صنعتی و معدنی زیادی را در چشم‌انداز خود برای توسعه و تولید ثروت در نظر گرفته‌است.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۳
کد مطلب: 44203
 
مرجع : روزنامه دنیای اقتصاد