گروه معادن سنگ آهن
 
رکورد جدید تولید و حمل گندله در فولاد سنگان
گروه معادن >سنگ آهن - تلاشگران شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان به لطف خداوند و همت والا توانستند در اردیبهشت ماه علاوه بر کسب رکورد تولید روزانه و ماهیانه ، به رکورد جدیدی در حمل گندله نیز دست یابند.
 
به گزارش ماین نیوز، مهندس میرمحمدی(مدیرعامل شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان) در تشریح این خبراعلام داشتند:
همکاران فولادسنگان دراردیبهشت ماه امسال با تولید 319200 تن گندله، موفق به تحقق 115 درصدی برنامه تولید ماهیانه شدند و با دستیابی به تولید روزانه 14530 تن گندله در تاریخ بیستم اردیبهشت همین ماه، رکورد ارزشمند دیگری را نیز ثبت کردند. این در حالی است که رکورد قبلی تولید روزانه این کارخانه در اسفند ماه 1396، به میزان13033 تن گندله و تولید ماهیانه آن 300 هزار تن بوده است.

همچنین در همین دوره با حمل بیش از " 318 هزار تن گندله " از مبادی ریلی و جاده ای به مقاصد فولاد مبارکه و فولاد هرمزگان، نقش موثری در پشتیبانی از مجموعه فولاد مبارکه ایفا شد .

این در حالی است که میزان ارسال گندله به گروه فولاد مبارکه در فروردین ماه سال جاری 168 هزارتن بوده که با توجه به حجم ارسالی این ماه ( بیش از 318 هزار تنی گندله ) ، رشد 89درصدی حاصل شده است.

مهندس میرمحمدی در پایان ضمن تشکر از کلیه عوامل دست اندرکار در تحقق این رکوردها اظهار امیدواری کرد تا با تامین پایدار کنسانتره کیفی و توسعه ظرفیت های شبکه ریلی و با راه اندازی ایستگاه اختصاصی، علاوه بر مزیت های اقتصادی، کاهش ترافیک جاده ها و حفظ محیط زیست ، تناژ ارسال محصول به مقاصد مشتریان نیز افزایش یابد
تاریخ انتشار : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۰
کد مطلب: 43805