آخرین پیش‌بینی متال‌بولتن از قیمت فلز سرخ در 2018؛

مس بالای 7000 دلار معامله خواهد شد

2 خرداد 1397 ساعت 11:46

اپکس متال بولتن که گزارش منحصربه‌فردی از بهترین تحقیقات و تحلیل‌‌ها درخصوص قیمت فلزات در بازار است و پیش‌بینی دقیقی را از قیمت سه‌ماهه‌ مس ارائه می‌کند منتشر شد.
مس بالای 7000 دلار معامله خواهد شد


به گزارش ماین نیوز به نقل از مس پرس، مؤسسات Citi، Natixis، Deutsche Bank، Capital Economics و Société Générale به‌ترتیب بیش‌ترین دقت را در ارائه پیش‌بینی‌ها داشته‌اند. بر اساس مدل متوسط وزنی پیش‌بینی متال بولتن که نتایج 20 مؤسسه تحقیقاتی معتبر را در نظر می‌گیرد، احتمالاً متوسط قیمت مس در سه‌ماهه دوم سال جاری، 7,058 دلار بر تن، در سه‌ماهه سوم سال، 7,090 دلار بر تن و در سه‌ماهه پایانی سال جاری، 7,060 دلار بر تن خواهد بود.


نمودار زیر تغییرات قیمت مس تا سال 2024 را پیش‌بینی می‌کند.

نمودار 1- پیش‌بینی قیمت مس توسط مدل اپکس متال بولتن
جدول زیر نیز به‌طور دقیق ارقام مربوط به میانگین وزنی و میانگین ساده پیش‌بینی مؤسسات، به همراه کم‌ترین و بیش‌ترین پیش‌بینی ارائه‌شده توسط مؤسسات مذکور را نشان می‌دهد.


جدول 1- پیش‌بینی قیمت مس توسط مدل اپکس متال بولتنگفتنی است، اپکس متال بولتن، گزارش منحصربه‌فردی است که از بهترین تحقیقات و تحلیل‌ها درباره قیمت فلزات در بازار تشکیل‌شده و پیش‌بینی دقیق سه‌ماهه‌ای را ارائه می‌کند. همچنین این گزارش، بهترین تجزیه‌وتحلیل‌ها و تازه‌ترین پیش‌بینی‌ها برای فلزات قابل معامله در بورس فلزات لندن را با هم ترکیب می‌کند تا به یک پیش‌بینی جامع دست یابد. پیش‌بینی‌ها از تحلیل‌گران معتبر و مستقل دریافت و با توجه به میانگین وزنی آن‌ها، یک پیش‌بینی جامع تهیه می‌شود. میانگین وزنی با توجه به عملکرد گذشته تحلیل‌گران، در پیش‌بینی‌های بلندمدت و کوتاه‌مدت، ایجاد می‌شود؛ به‌طوری‌که افراد با توانایی‌های بیش‌تر و درک بازار، بیش‌ترین تأثیر را در پیش‌بینی جامع دارند.

منبع: مس پرس


کد مطلب: 43797

آدرس مطلب: http://www.minews.ir/fa/doc/news/43797/مس-بالای-7000-دلار-معامله-خواهد

ماین نیوز
  http://www.minews.ir