گروه معادن مس
 
پنج کارخانه فرآوری مس در جیرفت افتتاح می شود
گروه معادن >مس - فرماندار جیرفت گفت: پنج کارخانه فرآوری مس با ظرفیت 50 هزار تن با حمایت های دولت تدبیر و امید و مشارکت بخش خصوصی طی سال جاری در این شهرستان به بهره برداری می رسد.
 
به گزارش ماین نیوز، احمد امینی ‌روش  در آئین تودیع و معارفه مدیرکل سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب استان کرمان با بیان اینکه کارهای معدنی بسیار بزرگی در جنوب کرمان انجام شده است افزود: برای اولین بار کارخانه های فرآوری مس در جیرفت فعال می شود که گامی بزرگ در این بخش است.

وی عنوان کرد: جنوب کرمان در همه حوزه‌ ها پیشرفت قابل قبولی داشته که این نشان از توانایی نیروهای این منطقه و ظرفیت بالای این حوزه در تمامی حوزه ‌ها است.

فرماندار جیرفت گفت: زمینه صادرات محصولات کشاورزی در این دولت محقق شده که بیانگر ظرفیت‌های خوب این منطقه است.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان نیز گفت: این سازمان تخصصی است و به دور از حاشیه به دنبال خدمت به مردم است.

مسلم مروجی به شعار حمایت از کالای ایرانی در سال 97 اشاره کرد و افزود: این موضوع مسئولیت سازمان صنعت، معدن و تجارت را بیشتر می کند و تحقق شعار سال رهبری سر فصل همه امورات این سازمان است.

وی به پتانسیل های موجود در منطقه جنوب کرمان اشاره کرد و گفت: اشتغال ناشی از صنعت، معدن و تجارت اشتغال پایدار است و راه برون رفت از مشکلات، توسعه صنعت و معدن است.

مسلم مروجی به سمت سرپرستی سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان معرفی و از زحمات حسینی با اهداء لوح سپاس تجلیل شد.

جنوب استان کرمان از هفت شهرستان جیرفت، عنبرآباد، فاریاب، رودبار جنوب، کهنوج، قلعه گنج و منوجان با جمعیت یک میلیون نفر یک سوم استان کرمان را شامل می شود.
تاریخ انتشار : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۶
کد مطلب: 43787
 
مرجع : خبرگزاری ايرنا