گروه صنایع معدنی فولاد
 
مدیرعامل فولاد مبارکه:
لزوم نظارت بر کیفیت مواد و تجهیزات ورودی شرکت فولاد مبارکه
گروه صنایع معدنی >فولاد - مدیر عامل فولاد مبارکه گفت:باید بر کیفیت مواد و تجهیزات ورودی شرکت نیز نظارت بیشتری صورت گیرد تا مواد اولیه باکیفیت در اختیار خطوط تولید قرار گیرد.
 
به گزارش ماین نیوز، جلسه کمیته مدیریت فولاد مبارکه با حضور مدیر عامل، معاونان و مدیران فولاد مبارکه برگزار شد.

در این جلسه بهرام سبحانی پس از استماع گزارش‌های معاونان و مدیران نواحی شرکت، ضمن قدردانی از رکوردهای کسب‌شده در فروردین‌ماه، روند رو به رشد ارتقای ایمنی در شرکت را ارزشمند دانست و بر توجه بیشتر به مباحث ایمنی، آماده‌سازی و پشتیبانی خطوط تولید برای توسعه سبد محصولات فولاد مبارکه و دستیابی به اهداف سالانه شرکت تأکید کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از اقدامات فولاد مبارکه در احیای زاینده‌رود به‌عنوان یکی از اقدامات ماندگار و ارزشمند این شرکت یاد و تصریح کرد: به‌عنوان یک شهروند وظیفه داریم با ارائه پروژه‌ها و طرح‌های مختلف در حفظ منابع آبی و استفاده بهینه از آن همت گماریم.

سبحانی در ادامه از پیش‌بینی و ارائه راهکارهای مناسب برای پشتیبانی خطوط تولید به‌عنوان یکی از مهم‌ترین اصول موفقیت و پایداری سازمان یاد کرد و گفت: پیش از اینکه موضوعات مختلف به گلوگاه تبدیل شود، باید برای آن‌ها راهکارهای مناسبی داشته باشیم.

مدیرعامل فولاد مبارکه با تأکید بر اهمیت تولید محصولات کیفی با ارزش‌ افزوده بالا تصریح کرد: باید بر کیفیت مواد و تجهیزات ورودی شرکت نیز نظارت بیشتری صورت گیرد تا مواد اولیه باکیفیت در اختیار خطوط تولید قرار گیرد.

گفتنی است در ابتدای این جلسه گزارش پیگیری اقدامات کمیته مدیریت اعم از تولید گندله سنگان بر اساس برنامه، تسریع در اجرای پروژه‌های توسعه 2.7 میلیون تن، شناسایی و اجرای اقدامات ضروری در مدیریت آب، برنامه‌ریزی جهت تأمین قطعات یدکی در توسعه‌های اخیر، انجام پروژه‌های تحقیقاتی جهت شناسایی و جایگزینی مواد وارداتی با مواد تولید داخل و... از سوی دبیر کمیته مطرح شد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۴
کد مطلب: 43704
 
مرجع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان