گروه معادن مس
 
مس به صنعت سبز تبدیل می‌شود
گروه معادن >مس - مدیر مجتمع مس شهربابک گفت: تا پایان امسال وابتدای سال آینده مس به صنعتی پاک تبدیل می‌شود.
 
به گزارش ماین نیوز، به مناسبت روز جهانی کارگر طی مراسمی در محل کانون امام خمینی (ره) در شهربابک از کارگران و نمایندگان آنان تجلیل شد.

حسانی مدیر مجتمع مس شهربابک ضمن تبریک روز جهانی کارگر و خیر مقدم به مدعوین گفت: از خانواده‌های همکاران مس که در کنار این پرسنل زحمتکش فضای گرمی را در خانواده‌ها ایجاد می‌کنند تا‌ای عزیزان بتوانند مسئولیت خود را به نحو احسنت انجام دهند تشکر می‌کنم.

وی افزود: بعد از استقلال مجتمع مس شهربابک، اولین کار ما سازماندهی مدد آن بود که بتواند در برای اهدافی که دارد موفق باشد.

حسانی به توانایی‌ها و توانمندی‌های این مجتمع اشاره کرد و یادآور شد: باید با همکاری همه اعضای مجتمع به سمت مجتمع صنعتی نمونه در کشور حرکت کنیم که هم تولیدات خود را به میزان مورد نیاز برسانیم و هم درکنار آن بتوانیم عوارضی که در حوزه‌ی پیرامونی خود داریم، کاهش دهیم.

وی تصریح کرد: با ایجاد کارخانجات و اقداماتی از جمله کارخانه اسید و اکسیژن که احداث شده و اصلاحاتی که بر روی کارخانه ذوب خاتون آباد انجام می‌شود تا پایان امسال و ابتدای سال آینده به صنعتی پاک وسبز می‌رسیم که کوچکترین آلودگی برای محیط نداشته باشد انشاءالله

وی تاکید کرد: باید تلاش کنیم که این مجتمع به حد اعلای خود برسد که برای افرادی که در آن کار می‌کنند و سایر مردم شهرستان از آن منتفع شوند.

در این مراسم که از نمایندگان کارگران مجتمع مس تجلیل شد، با اجرای موسیقی، نمایش طنز و مسابقه همراه بود.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۷
کد مطلب: 43653
 
مرجع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان