گروه تجهيزات و ماشين آلات
 
ماین نیوز گزارش می‌دهد:
گام بلند گروه صنعتی قطعه گستر كرمان در ايجاد روابط استراتژيك با فونيكس آلمان
گروه تجهيزات و ماشين آلات - مديرعامل گروه صنعتی قطعه گستر گفت: اين گروه با بيش از ٢٠ سال سابقه در طراحی و توليد انواع قطعات لاستيكی صنايع معدنی كشور، در جهت ارتقای توان اجرايی و سطح تكنولوژی خود از حدود سه ماه پيش رايزنی‌هايی را با شركت فونيكس آلمان شروع كرد و سرانجام موفق شد اطمينان اين شركت معظم را جهت آغاز همكاری‌های استراتژيك جلب کند.
 
محمدرضا نعمت‌اللهی در گفت‌وگو با خبرنگار ماین نیوز افزود: بی‌ترديد دستيابی به چنين سطح همكاری با شركت معتبری چون فونيكس كه سابقه‌ای ١١٠ ساله در توليد باكيفيت انواع نوار نقاله‌ها و همچنين ثبت بهترين ركوردهای اين صنعت، از جمله طولانی‌ترين و بااستحكام‌ترين نوار نقاله‌های جهان را دارد، افتخاری بزرگ برای اين گروه بخش خصوصی و استان كرمان محسوب می‌شود.

در همين راستا نيز، آرام مشعوف مدير اجراي شعبه فونيكس در ايران گفت: اين شركت در جهت افزايش توان رقابتی و اجرايی خود در ايران و همچنين ارائه خدمات پس از فروش سريعتر به مشتريان ايرانی‌اش، مذاكراتی را با چند شركت ايرانی داشته است كه نهايتا پس از مميزی امكانات و پتانسيل‌های گروه صنعتی قطعه گستر، توسعه روابط با آنها به عنوان شريكی استراتژيك در دستوركار قرار گرفت.

مشعوف افزود: تعهد و ثبات مديريت، ظرفيت‌های خوب توسعه پايدار، صداقت و اخلاق كاری، ميل به تغيير و يادگيری، از جمله مزيت‌های قابل تحسين گروه صنعتی قطعه گستر محسوب می‌شود.

لازم به ذكر است كه رايزنی‌ها و راهبری مذاكرات طرفين، به ابتكار هومان خواجه نصيری، فعال و مشاور حوزه صنايع معدنی كشور صورت پذيرفت كه كارنامه مثبتی در تعامل با شركت‌های تكنولوژی اروپايی دارد.

خواجه نصيری كه خود فارغ‌التحصيل مهندسی متالورژی استخراجی از دانشگاه باهنر كرمان است، همواره روابط نزديكی با صنايع متالورژی و معدنی استان كرمان داشته است.تاریخ انتشار : يکشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۸
کد مطلب: 43494