گروه صنایع معدنی فولاد
 
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان:
امسال بیش از ۲۰ درصد محصولات فولاد اکسین صادر خواهد شد
گروه صنایع معدنی >فولاد - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: تولید شرکت فولاد اکسین در سال ۱۳۹۶، 15 درصد بیشتر از سال قبل بود و همچنین رکورد 93هزار و 500 تن را در تابستان سال گذشته داشته است.
 
به گزارش ماین نیوز، سید نوراله حسن زاده با اشاره به نامگذاری سال ۱۳۹۷ از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان "حمایت از کالای ایرانی" بیان کرد: وقتی محصولی را می‌توانیم تولید کنیم و دست کمی از مشابه خارجی آن نداشته باشد، چرا باید آن کالا در بعضی از جاها از خارج کشور وارد شود و این مساله‌ای است که باید در موضوع حمایت از کالای ایرانی به آن توجه کرد.

وی تصریح کرد: تولید این شرکت در سال ۱۳۹۶، 15 درصد بیشتر از سال قبل بود و همچنین رکورد 93هزار و 500 تن را در تابستان سال گذشته داشته است.

حسن زاده در خصوص برنامه‌های پیش رو در سال ۹۷ گفت: یکی از برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای سال ۹۷ آن است که بالای ۲۰ درصد از محصولات این شرکت صادر شود و در این راستا در حال عقد یک قرارداد صادرات ماهیانه ۲۰ هزار تن ورق API است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان تصریح کرد: سایر محصولات و تولیدات این شرکت نیز باید به لنگرسمتی بروند که به قیمت واقعی در بازار به فروش برسند .

حسن زاده با بیان این‌که امیدوارم در سال جدید کلنگ پروژه فولادسازی زده شود، بیان کرد: باید بگویم که در سال گذشته برای اخذ مجوزات مختلف این پروژه زحمات زیادی کشیده شده است تا به مرحله کلنگ‌زنی و شروع پروژه برسد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۴
کد مطلب: 43423
 
مرجع : شاتا