گروه معادن
 
ماین نیوز گزارش می‌دهد:
شکوری و کشاورز دو گزینه پیشنهادی بخش خصوصی برای جانشینی سرقینی
گروه معادن - در شرایطی هنوز تکلیف جعفر سرقینی مشخص نشده که ظاهرا به تازگی تعدادی از تشکل‌های بخش خصوصی دو گزینه پیشنهادی را به محمد شریعتمداری به منظور انتصاب به عنوان معاون جدید امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت معرفی کرده‌اند.
به گزارش خبرنگار ماین نیوز، برخی اخبار حاکی از آن است که تعدادی از تشکل‌های بخش خصوصی بهرام شکوری رئیس فعلی کمیسیون معادن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی ایران و اسدالله کشاورز مدیرکل فعلی دفتر امور اکتشاف وزارت صنعت، معدن و تجارت را به عنوان دو گزینه پیشنهادی بخش خصوصی برای تصدی سمت معاونت امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت به شریعتمداری پیشنهاد داده‌اند.

این در حالیست که طبق اخبار منتشر شده در رسانه‌ها جعفر سرقینی از سمت معاونت امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت استعفا داده اما شریعتمداری هنوز جانشینی برای او تعیین نکرده است.

در عین حال گفته می‌شود رئیس خانه معدن ایران، حسین ابویی مهریزی را به عنوان گزینه پیشنهادی تصدی معاونت امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت به شریعتمداری پیشنهاد داده که این پیشنهاد به علت عدم آشنایی کافی ابویی مهریزی با بخش معدن و صنایع معدنی با مخالفت نمایندگان سایر تشکل‌ها مواجه شده است.

حال باید دید بالاخره چه زمانی تکلیف جعفر سرقینی مشخص خواهد شد و جانشین او چه کسی خواهد بود؟

گزارش از محمدجواد به‌آبادی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۳
کد مطلب: 43365