گروه صنایع معدنی فولاد
 
بهبود وضعیت رفاهی بازنشستگان صندوق فولاد
گروه صنایع معدنی >فولاد - گروه بنگاه‌ها : خوشبختانه در سال جاری اقدامات زیربنایی خوبی برای تصویب قوانین مناسب برای دریافت مطالبات از دولت انجام گرفته که آثار مثبت آن در سال آتی برای آرامش و رفاه بازنشستگان صندوق بازنشستگی فولاد نمایان می‌شود.
 
به گزارش ماین نیوز،اکبر نوروزی مدیرعامل این صندوق با اعلام این مطلب، درباره پرداخت حقوق ماه‌های آخر سال بازنشستگان محترم فولاد گفت: صندوق فولاد برنامه‌ریزی مناسبی برای پرداخت حقوق ماه‌های انتهای سال کرده، اما بر اساس عدم انجام تعهدات سازمان خصوصی‌سازی در پرداخت طلب این صندوق، متاسفانه پرداختی این ماه‌ها با مشکلاتی روبه‌رو شد.

با تمهیدات سریع و به موقع وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی، منابع لازم تهیه و هفته گذشته حقوق بهمن ماه پرداخت و از صبح شنبه و یکشنبه اقدامات لازم برای پرداخت حقوق اسفند و عیدی انجام می‌شود.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد افزود: بر اساس توصیه و پیگیری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای تامین رفاه بازنشستگان، اقدامات لازم برای تهیه کارت‌های اعتباری از فروشگاه رفاه به منظور خرید مناسب کالاهای با کیفیت انجام و تا آخر اسفند به هر یک از بازنشستگان حداقل ۲۰ میلیون ریال کارت خرید مایحتاج تقدیم می‌شود.

نوروزی ادامه داد: در چند ماه گذشته با تخصیص بودجه مناسبی توسط وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، هتلی مطابق با استانداردهای بین‌المللی در مشهد مقدس تکمیل شدو مقرر است از سال آینده مورد بهره‌برداری اعضای صندوق بازنشستگی ‌فولاد قرار گیرد. وی افزود: خوشبختانه با تامین منابع لازم در بودجه مصوب سال ۹۷، صندوق فولاد می‌تواند ضمن پرداخت منظم و به موقع حقوق، قسمتی از معوقات اعضای صندوق بازنشستگی‌فولاد را به روزرسانی کند.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۳
کد مطلب: 43138
 
مرجع : روزنامه دنیای اقتصاد