گروه صنایع معدنی فولاد
 
پرداخت حقوق اسفند و عیدی همراه با کارت خرید کالا به بازنشستگان فولاد
گروه صنایع معدنی >فولاد - حقوق اسفند ماه و عیدی بازنشستگان فولاد، همراه با کارت اعتباری خرید کالا پرداخت می‌شود.
 
به گزارش ماین نیوز، اکبر نوروزی (مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد) درباره پرداخت حقوق ماه‌های آخر سال بازنشستگان فولاد گفت: صندوق فولاد برنامه‌ریزی مناسبی جهت پرداخت حقوق ماه‌های انتهای سال نموده بود ولیکن براساس عدم انجام تعهدات سازمان خصوصی‌سازی در پرداخت طلب این صندوق، متاسفانه پرداختی این ماه‌ها با مشکلاتی روبرو شد و با تمهیدات سریع و به موقع وزیر محترم تعاون کار و رفاه اجتماعی منابع لازم تهیه و هفته‌ی گذشته حقوق بهمن ماه پرداخت و از صبح شنبه و یکشنبه اقدامات لازم جهت پرداخت حقوق اسفند و عیدی به عمل می‌آید.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد همچنین اعلام کرد: براساس توصیه و پیگیری آقای دکتر ربیعی جهت تامین رفاه بازنشستگان عزیز، اقدامات لازم جهت تهیه کارت‌های اعتباری از فروشگاه رفاه به منظور خرید مناسب کالاهای با کیفیت انجام و تا آخر اسفند به هر یک از بازنشستگان حداقل بیست میلیون ریال کارت خرید مایحتاج تحویل می‌شود.

وی افزود: در چند ماه گذشته با تخصیص بودجه مناسبی توسط وزیر محترم هتل بسیار شیک و مطابق با استاندارهای بین‌المللی در مشهد مقدس تکمیل و مقرر است از سال آینده مورد بهره‌برداری این عزیزان قرار گیرد.

نوروزی افزود: خوشبختانه با تامین منابع لازم در بودجه مصوب سال آتی صندوق فولاد می‌تواند ضمن پرداخت منظم و به موقع حقوق، قسمتی از معوقات این عزیزان را به‌روزرسانی نماید.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی‌فولاد در پایان گفت: خوشبختانه در سال جاری اقدامات زیربنایی خوبی جهت تصویب قوانین مناسب به منظور اخذ مطالبات از دولت انجام گرفته که انشاءالله آثار مثبت آن در سال آتی جهت آرامش و رفاه بازنشستگان نمودار می‌شود.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۷
کد مطلب: 43114
 
مرجع : خبرگزاری ایلنا