گروه صنایع معدنی فولاد
 
اهواز| به سرمایه‌گذار کمک می‌کنیم مشکل گروه ملی را زودتر برطرف کند اهواز| به سرمایه‌گذار کمک می‌کنیم مشکل گروه ملی را زودتر برطرف کند
گروه صنایع معدنی >فولاد - استاندار خوزستان با بیان اینکه در زمینه برطرف کردن مشکل و نوسازی شرکت گروه ملی فولاد ایران به همکاری همه مجموعه گروه ملی، مسئولان استانی و مرکزی نیازمندیم گفت: به سرمایه‌گذار کمک می‌کنیم مشکل گروه ملی را زودتر برطرف کند.
 
به گزارش خبرگزاری ماین نیوز، غلامرضا شریعتی با اشاره به وضعیت گروه ملی فولاد ایران اظهار داشت: در همین زمینه در روزهای گذشته با هیئت مدیره بانک ملی جلسه‌ای برگزار و مقرر شد فرآیند خرید مواد اولیه شرکت تسهیل شود.

وی به در اختیار قرار دادن تسهیلاتی برای فعال‌سازی خطوط تولید غیرفعال این شرکت اشاره کرد و افزود: کارکنان این شرکت با هدف به چرخش درآمدن چرخ این شرکت همکاری کنند همچنین درصددم که به سرمایه‌گذار کمک کنم تا چرخه تولید شرکت به نحوی حرکت کند و از حرکت باز نماند.

استاندار خوزستان با بیان اینکه با هدف ایجاد فعالیت مستمر و پایدار این شرکت در پی نوسازی و فعال سازی شرکت هستیم، بیان کرد: زنجیره‌های تولید این کارخانه فرسوده است و نیاز به نوسازی دارد تا بخش‌های نیمه فعال آن تکمیل شود.

وی ضمن تاکید بر همکاری برای حل و رفع مشکل گروه ملی فولاد ایران گفت: در زمینه برطرف کردن مشکل و نوسازی این شرکت به همکاری همه مجموعه گروه ملی، مسئولان استانی و مرکزی نیازمندیم.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۵
کد مطلب: 43106
 
مرجع : خبرگزاری تسنيم