گروه صنایع معدنی فولاد
 
حقوق معوق بهمن‌ماه بازنشستگان فولاد واریز شد/ پیگیر حقوق اسفند و عیدی هستیم
گروه صنایع معدنی >فولاد - نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: با پیگیری‌های انجام شده و پس از بیانیه روز گذشته به وزیر تعاون در این زمینه، حقوق معوق بهمن‌ماه بازنشستگان فولاد واریز شد.
 
به گزارش خبرگزاری ماین نیوز، با پیگیری‌های محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و کانون بازنشستگی فولاد استان کرمان طی بیانیه محکمی که روز گذشته به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مسؤولان مربوطه انجام شد حقوق معوق بهمن‌ماه بازنشستگان فولاد واریز شد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرمان اظهار داشت: در پی عدم پرداخت حقوق معوق بهمن‌ماه بازنشستگان فولاد بیانیه‌ای تنظیم و برای وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مسؤولان مربوطه فرستاده شد که با پیگیری‌های انجام شده و مساعدت کانون بازنشستگی صندوق فولاد، حقوق معوق بهمن‌ماه بازنشستگان صنعت فولاد واریز شد.

زاهدی خاطرنشان کرد: تا این لحظه حقوق معوق حساب‌های بانک ملی پرداخت و به‌ زودی حساب‌های بانک‌های رفاه، کشاورزی و صادرات هم پرداخت خواهد شد.

وی عنوان کرد: به بازنشستگان زحمتکش فولاد قول می‌دهیم که پیگیر حقوق اسفند و عیدی آنها هم خواهیم بود.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۶
کد مطلب: 43104
 
۱ نظر
مرجع : خبرگزاری فارس
 


حسین
باسلام والله دروغ میگویند امروز شنبه است هنوز حقوق ماواریز نشده .ماین نیوز قبلا پیامهارا چاپ میکردی سال۹۶چاپ نکردی چی شده ؟نمیدانم بازنشسته فولاد (3802)
Denmark
۱۳۹۶-۱۲-۱۹ ۱۳:۲۳:۰۴